Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babatervezés, teljes idős...

Babatervezés, teljes idős munkaviszony és valamikori gyed mellett egyetem (nappalin? )?

Figyelt kérdés
Lehet teljes idős munkaviszony mellett nappali szakon tanulni törvényileg? Ami tetszik szak az nappali tagozaton van csak. ilyenkor mi van?
2017. jan. 11. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha össze tudod egyeztetni, akkor lehet. De be kell járnod dolgozni is, meg legalább az órák egy részére is.
2017. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Állandó délutános vagyok 3 tól kezdek és a hétvégi 12 órák miatt van hogy 3-4 napom is szabad hétköznap. így szerintem nem gond. Csak az a kérdés, hogy az hogy tanulói jogviszonyban vagyok nem üti e az állandós munkaviszonyt törvényileg. Nem csak diákmunka mehetne közben?
2017. jan. 11. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A két jogviszony nem zárja ki egymást, lehet egyszerre a kettőt.
2017. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen!! tuti 100%????
2017. jan. 11. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt egy konkrét, 2014-es eset. Úgy tudom, azóta nem volt változás.

2017. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szuper, köszi!!
2017. jan. 11. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi lehetne ezzel a gond? Semmi.

Én az utolsó évben már főállásban dolgoztam, mert már csak heti két órám volt az egyetemen, arra meg elengedett a munkahelyemet, utolsó félévben még csak egy tömbös órám volt, meg a szakdolgozati konzultáció , aminek nem is volt fix ideje, megbeszélés szerint kellett menni pár alkalommal. Úgyhogy nekem volt két félévem, amikor fizetésem is volt, de tanulmányi ösztöndíjam is :) Nappalis voltam végig.

2017. jan. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!