Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kezdésnek hány csomag/db...

Kezdésnek hány csomag/db pelussal készültetek a baba érkezésére?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy kis csomag PPC 1 es, es egy kis csomag 2- es meret.

A pelenka az, amibol soha nem szabad betarazni elore.

2019. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi kedves 1-es a választ:) miért ne tárazzak be? Eddig van 3 csomag különböző márkájú 2-es méret (3-6kg) és egy newborn csomag ezt ajándékba kaptuk. Akkor kezdésnek ez elég? De meddig?
2019. ápr. 13. 17:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy csomag 28 db-os babylove újszülött pelust vettem amivel majd a kórházba megyünk. Ott kiderül, hogy beválik-e és ha igen akkor a férjem vesz majd még belőle mire jövünk haza.
2019. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A nagynál rögtön sokat vettem, hiba volt. Betáraztam 5 csomag Pampers 1-esből, és hiába, hogy jó volt a méret, a combjánál állandóan kifolyt a pisi.


A kicsinek egy kis csomagot vettem a kórházra, és még egy kicsit itthonra. Mivel jónak bizonyult, így utána bátrabban vettem már belőle nagy csomagot, de mindig csak egyet, amíg ilyen picike volt, mert sose lehetett tudni, hogy nem növi-e ki. Később már, 3-4 hónapos korában simán rendeltem egész kartonnyi pelenkacsomagokat, de az elején nem érdemes. Nem biztos, hogy jó a méret, nem biztos, hogy pont az a márka/típus bejön, lehet, hogy érzékeny rá a bőre, stb.

2019. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké értem amit mondtok :) akkor ennyi szerintem elég lesz kezdésnek aztán majd alakul úgyis :) köszönöm mindenkinek ment a zöld kéz
2019. ápr. 13. 17:43
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező, igen ennyi bőven elég egyenlőre!
2019. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Betárazhatsz ha nem gond neked, hogy a nyakadon marad egy rakat, mert menet közben rájösz, nem a te babád alkatára való, emiatt folyton átázik, kifolyik... stb.

A legkisebb csomag 2-es liberót vettük meg a másodiknak, mivel az első is kettessel kezdett és ez a márka vált be. Rögtön küldhettem is el a férjem 1-es pelusért, mert a fiam bár többel született, mégse volt combos mint a lányom.

Ennyit erről. ;) Még akkor se tudhatod, ha van tapasztalat. Azóta márkát is váltottunk.

2019. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Nyilván nem szeretnék betárazni feleslegesen ezért tettem fel a kérdést. De köszönöm,hogy megosztottad a tapasztalatod te is :)
2019. ápr. 13. 17:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Lupiluból vettünk 1 csomaggal a kórházba. Ott kipróbáltam beválik-e es bevált, utána kb hetente a férjem járt érte, mert én sem szerettem volna, hogy hirtelen kinőjje és nagy mennyiség rajtam maradjon.


Terhesen mikor nézegettem facebookon a babaholmikat, rengeteg anyukát találtam aki hónapok óta árulta az 1 havi pelenkaadagját, negyedannyi áron, és nem vitték el. Pazarlás.

2019. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Napi 5-8 db pelussal számolj. Az meg hogy milyen gyakran fogtok méretet váltani, babafüggö lesz. Pl. Lányom hosszú, nagy baba, 4 hónapos, már a 4-es pelust használjuk.

Amennyi van most, elég kezdésnek.

2019. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!