Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok olyan neveket mondani...

Tudtok olyan neveket mondani amelyek tartalmaznak : del illetve li/n "szótagot"?

Figyelt kérdés
Tudom,fura kérés, de ikreket várunk, és lányok lesznek. Nekem nagyon tetszik az a név,hogy Aliz a férjemnek meg Delinke, de szerintem az utobbi nagyon szörnyű (nekem nem tetszik,másnak tetszedhet),neki viszont az Aliz nem tetszik. Abban állapodtunk meg,hogy akkor keresünk hasonló hangzású neveket. Akkor feltehetődik a kérdés,hogy miért kellene del-t és li-t vagy lin-t tartalmazzon,mert szerintem/szerintünk becenevekként (mig kisebbek) nagyon aranyosak tudnak lenni,de ez a személyes véleményünk, szóval ezért keresünk hasonló nevet. (Sajnos Del-t eddig csak a Delilah-ba találtunk, ami nem tetszik egyikünknek sem. Vezetéknév : Csükai)
2019. ápr. 14. 13:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Csukai
2019. ápr. 14. 13:19
 2/14 anonim ***** válasza:
Linett,Zsaklin, Delfina, Liliana es Lolita
2019. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Brilliana meg Liliana :D
2019. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van Deli név, adható is, de fiú név, szerintem nincs női alakja.
2019. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Van utónevkönyv a neten, annak van keresője, ahol az összes adható nevet kiköpi a megadott feltételek alapján .

Ennél többet/mást mi sem tudunk, mert ezek az adható nevek.

2019. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Adelina?
2019. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Li: Lili, Lilien, Liliána, Lilla

Lin: Katalin, Linda, Melinda

2019. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Alinda, Melitta
2019. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dália? Nekem ez nagy kedvencem benne volt a pakliban, de fiúnak lett. 🙂
2019. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Linett, Liliom, Liza, Mirandella
2019. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!