Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Legyen egy napon a szülinapi...

Batta80 kérdése:

Legyen egy napon a szülinapi bulijuk?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok mert május 17-re szerveztem a kislányomnak a 8. szülinapi buliját. Meghívtam hat osztálytársát, és pár rokon gyereket. Erre ma felhív az egyik, hogy mi lenne ha az ő kislányának is aznap tartanánk nálunk a saját szülinapi buliját hiszen aznap van. Az enyémnek pár nappal hamarabb. Első gondolatom az volt hogy miért is ne de aztán azon gondolkoztam, hogy mégiscsak csak róla kellene hogy szóljon ez a nap. Ha nemet mondok akkor akkor is megtartja az a kislány csak éppen játszóházban és azon a napon. Ti mit tennétek? Gondolkodási időt kértem.

Egyébként már mindenkit meghívtunk, és mindenki igent mondott.


2019. ápr. 15. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Én nem mennék bele.
2019. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem is értem hogy jut ilyen az eszébe...

De ha meg ő aznap bulit rendez, akkor nehogy a ti vendégeitek is oda menjenek 🙁

2019. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem gondolkodott hamarabb az anyuka?! Ti már lefixáltátok nehogymár te szervezd át a saját gyereked szülinapját az ő kedvéért. És hogy gondolta? Oda csődítené hozzátok az ő vendégeiket is? Ez bunkóság
2019. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ugyan azok lennének az osztályból a vendégek.
2019. ápr. 15. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ez egyértelmű, nem is gondolkodnék rajta - nem mennék bele.


Szerintem beszélj az anyukával, mert ha a kettő ütközni fog könnyen bántódás lesz a vége. Ő miért nem akarja, hogy "csak az ő kislányáról szóljon az a nap"? Nem is értem..

2019. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól tenném függővé, hogy a lányom mit szólna az ötlethez. Lehet, hogy rajongana érte, ha pl jó barátnők. Ha viszont nem szeretné, akkor természetesen nemet mondanék.
2019. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Uljetek le 4en. A másik anyuka, te és a 2 lány. Vessétek fel közösen a lányoknak az ötletet. Elég nagyok már, hogy eldöntsék ők, mit szeretnének. Nem hiszem, hogy ennél tisztább modja lenne a dolgoknak, lehet, hogy még örülnének is neki. Ez pont az a kor amúgy, amikor még élvezik az ilyet. Pár év múlva mar nem fogják.
2019. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amugy meg ha nem egyezel bele, sanszos, hogy a gyerekek a játszoházas bulit választják és vagy elmennek a tietekre 1 orat majd elkoszonnek, vagy el sem mennek.
2019. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne gond egy napon tartani, de bevonnam az anyukat is a programcsinalasba, elokeszuletbe, eltakaritasba.

Ha a lanyok is szeretnek, akkor tok jo buli lesz! De ha ok nem akarjak, nem eroltetnem...

2019. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az oviban pont most volt ilyen, délelőtt mentünk az egyik kislány szülinapjára, délután a másikra.

Senki nem problemazott ezen, egy család volt akik nem tudtak elhozni a gyereket délután, ott valamelyik szülő beugrott érte.

A gyerekeknek neg szuper napjuk volt.

2019. ápr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!