Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet az infúzióba magnézium...

Lehet az infúzióba magnézium injekciót szurni? Mert bele szúrta a nővér és rosszul lettem tőle

Figyelt kérdés

#terhesség #magnézium rosszullét
2019. ápr. 25. 18:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt ki felejtettem hogy 8 hetes terhes vagyok
2019. ápr. 25. 18:28
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Persze, lehet.
2019. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem lehetne nem kaptál volna...
2019. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem, nem lehet, a nővér nem is nővér volt, hanem takarítónő.
2019. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Tiszteld már meg annyival azt a szerencsétlen nővért, hogy elfogadod hogy tanult szakmáját végzi ki tudja hány éve/évtizede, és ne laikusoktól próbáld megtudni mit lehet és mit nem.
2019. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Tuti, hogy nem a magnéziumtól lettél rosszul, hanem az állapotodtól. A magnézium egy ásványi anyag, amire szüksége van a kismamának a simaizomgörcsök ellen. Nyilván az ápolónő tudja a dolgát, nem?
2019. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Én ápolónő vagyok: igen, bele lehet tenni és igen, egyébként lehetsz tőle rosszul sajnos, mert okozhat vérnyomás-esést és akár hányingert vagy hasmenést is. Ez előfordul, normális. Vigyáznak rád, ne aggódj!
2019. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz tőle rosszul simán, ahogy fentebb írták, kapott mellettem anyuka majdnem elájult. Én az első vas pótlásnál voltam rosszul. Vénásan hirtelen nagy dózisban szinte bármitől rosszul lehet lenni pláne terhesen nekem ezt mondta a nővér.
2019. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lehet. Perifériás vénába így ajánlott. Attól lehettél rosszul, hogy számodra kissé gyors cseppszámban folyt, így okozhatott vérnyomás esést. Ha töményen adta volna, még jobban érezted volna.

Egyébként ha "kissé fura" melegségérzésed volt, az nem minősül rosszullétnek, ez a normális reakció (én előtte mindig felhívom rá a figyelmet amikor beadom).

2019. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!