Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha tudnád, a...

Mit tennél, ha tudnád, a nővér lopott?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen a helyzet. Egy szakrendelőben voltunk vizsgálaton. Nagyon sírt a kisfiam és láttam, hogy eldobja a játékát, a nővér pedig felvette. Csak nem adta vissza, egy polcra tette. Engem vizsgáltak közben, de láttam. Amikor kijöttünk a rendelőből teljesen megfeledkeztem a játékról, mert közben az orvossal kellett beszélnem. Itthonról viszont felhívtam a rendelőt, hogy visszamennénk érte, de váltig állította a nővér, hogy ott nem hagytuk. Pedig 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ottmaradt, nem adta vissza. Nagyon dühös vagyok, hogy a nővér hülyére vesz, nem tudom, kinek szánja a játékot, de ez óriási csalódás.

Szerintetek mit tudnék még csinálni?

Amúgy egy néhány ezer forintos plüss állatkáról van szó.



2019. márc. 26. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Bemennék, rámutatnék, ha kell fotót is róla a gyerekkel, majd elhoznám.
2019. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ha váltig állítja, nincs ott, már biztos, hogy eltette.
2019. márc. 26. 12:15
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
És szerinted mégis minek kéne neki egy pár ezer forintos plüss?!
2019. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a nővér azért tette a polcra, mert azt hitte ottani játék. Amúgy honnan veszed, hogy nincs a polcon még mindig? Szerinted ha órák múlva felhívod, emlékszik rá? Amúgy ez rágalmazás.
2019. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Felnőtt rendelő, engem vizsgáltak. Egy kis szűk, középső polcra tette, mondtam, hogy láttam, nézze meg, de tagad.
2019. márc. 26. 12:25
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Mi lenne ha ahelyett, hogy itt szidod,bemennél a játékért? Szidni tudsz, de felnőttként viselkedni nem.
2019. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Gondolom ő meg téged szid. Ha nem hajoltál le a játékért, egyáltalán nem foglalkoztál vele, azért joggal gondolta, hogy nem a tiétek, és rakta vissza a helyére.

Ez nem lopás, mit kell volna csinálnia, hagyta volna a földön, -de akkor miért nem szóltál neki, nővérke hagyja csak ott. Vagy ácsorognia míg méltoztatól elvenni a játékodat?


Ha néhány ezer forintos plüss, vegyél másikat, vagy ha ennyire fontos, menjél vissza, keresd meg a polcon, köszönd meg a nővérnek, hogy feltette oda-egy doboz desszert kíséretében.

2019. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem üldözési mániád van... Minek kéne egy felnőtt embernek egy kb értéktelen szétnyálazott plüss. Nem valószínű, hogy mindenkire emlékszik aki ott járt de főleg nem arra, hogy ki kit hagy el. Simán lehet, hogy utánad egy kisgyerek vitte el vagy egy nagymama az unokájának és nem a nővér dolga a te hanyagságod után őrizni a cókmókjaidat. Mellesleg ne hívogasd őket meg rágalmazz másokat, hanem emeld fel azt a dagadt segged és menj el megnézni mert simán lehet, hogy ott van. Ha pedig esetleg venni kell egy másikat egy amúgy kb filléres tételből akkor se mást hibáztass hiszen te hagytad el és nem más.
2019. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hogy lehet ennyire rosszindulatú néhány "nő"? Te jó ég, hihetetlen, milyen gyűlölet árad egyesekből, félelmetes.

Mi nem érthető azon, hogy ez egy felnőtt rendelőben történt? Hogy a kisfiam eldobta a játékát, amíg engem vizsgáltak, nem tudtam odamenni, felvenni hahóóó! A nővér nem visszaadta a játékot, hanem elrakta ott a rendelőn belül. Ezért hívtam fel, hogy bemennénk érte, ha még tart a rendelés, de letagadta, amit láttam!

Akkor miért is én vagyok a hibás?? Mert szetetném visszakérni, ami a miénk?

Tényleg, menjetek már a jó fenébe ezzel a dagadtozós válaszokkal, nevetséges.

2019. márc. 26. 12:48
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Itt egyedül te vagy a nevetséges. Egy normális felnőtt visszamegy, és nem a gyakorin szidalmaz.
2019. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!