Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valakinek volt ilyen barna...

Valakinek volt ilyen barna folyása petesejt beágyazodáskor? (PCOS)

Figyelt kérdés

Reggel amikor felkeltem akkor a bugyimban láttam barna színü trutyit és az eslö gondolatom az volt, hogy megjött a menstruációm.( Utoljára decemberben menstuáltam PCOS miatt.) De miután jobban megnéztem, nem ilyen régi vér színe volt, hanem inkább sz@rra hasonítot, de nem volt semmilyen szaga. Egy tamponnal gyorsan meg is néztem, hogy vérzek-e, vagy a folyásból még maradt-e valami a hüvelyemben, de a tamponon semmi se látszódott.

Kicsit megilyedtem és rákerestem interneten, ahol azt írják, hogy ez normális menstruáció elött/után és petesejt beágyazodáskor.



2019. máj. 2. 21:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Utána még gyorsan rá keresetem, hogy mi mennyi nap alatt történik és elvileg a peteérés és a beágyazodás között kb 9 nap telik el, és 10 napja voltam együtt a barátommal védekezés nélkül
2019. máj. 2. 21:46
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Atyaságos jó Isten. Neeeee, ne szaporodj...
2019. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Pcos esetén meg főleg úgy, hogy decemberben menstruáltál utoljára, ez nem beágyazódási vérzés, hanem hormonzavar.
2019. máj. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

PCOS vagyok én is.

Nem úgy működik egy nő mint a nagy könyvben megvan írva,de én esélytelen látom hogy terhesség legyen nálad.


A fiam születése előtt én is 4 havonta menstruáltam,1 cikluson belül nekem is többször volt barnázásom. Hormonzavar. Ennyi.

2019. máj. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat. :)
2019. máj. 3. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!