Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Fischer Price...

Mit gondoltok a Fischer Price játékokról? Nektek tetszenek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Én nem szeretem őket. Műanyag, hülye zenékkel, a második gyerkőc tuti nem fog kapni :)
2019. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb elviselhetetlen, hülye zenéket és versikéket játszik. De van azért jó fp-s cuccunk is, nagyon meg kell nézni milyet veszel.
2019. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Sok közülük fantázia-ölő műanyag giccs, de pl. fürdőjátékban láttam jót. Szerintem célzottan 1-1 lehet majd nekünk, de halmozni nem szeretném őket.
2019. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiunknak vettünk Tanuló kutyát, Sütifalót, Tanuló Almácskát, tabletet, kockát, asztalt. Igazából egyik sem vált be. Nem nekem, hanem neki.
2019. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nincs sok, ami van az értelmes és én nagyon szeretem is őket. A bugyuta versikék speciel nem zavarnak, mégis mit csináljon egy gyerekjáték, olvassa fel a Révai Nagylexikont?
2019. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak csörgőnk van, szereti a fiam nagyon. Amugy van másfajta is, de nincs bajom vele... Mondjuk kivéve a zenelos jatekok... na attol mindegy milyen marka, agybajt kapok.
2019. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a zenélős játékokat, de azért nem tiltom, és ami párat kaptunk ajándékba, a gyerekek szerették (egy sütifaló meg egy baba-szintetizátor az össz "parkunk"). És hát az elsőnél még idegesítő, a másodiknál is, de legalább tudod, mit csinál akkor is, ha nem látod :)
2019. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3-4 van, a fiaim szerették /szeretik őket, és ami lényeges, hogy messze tartósabbak, mint más játékok.
2019. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös épp ez az, nem kell csinálnia semmit....
2019. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Momo 😊
2019. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!