Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Fisher...

Mi a véleményetek a Fisher Price játékokról? 9 hónapos babátok milyen játékkal játszik?

Figyelt kérdés

Az árán kívül mert azt tudom hogy drága de hasznos is?

Melyik készségfejlesztő vált be?9 hónapos babának milyen játékot ajánlanátok?


2010. aug. 18. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:

most őszintén?

remélem úgy.


utálom őket....

egy egészséges gyermeket nem kell fejleszteni -már a szótól is feláll a szőr a hátamon.- felfedezi a világot ő magának.


egy csörgőnk van a márka gyártmányai közül az megtetszett megvettem.


9 hósan már bármivel eljátszik.


anyósom vett neki használtan ilyen "készségfejlesztő" zenejátszós itt megnyomod ott kiugrik zenél beszél ugrik c. játékot és a lányom utálja havonta egyszer odamegy megnyomja a hatodik gombot és otthagyja.


nekünk a wc papirguriga és a kartonlap, fürdőhabos palack kupakkal meg a régi letakaritott mobiltelefon jobban bejött.

2010. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
őszinte leszek,ez csak az anyukáknak számít mi a márkája.Minden féle játékból van többféle,kevésbé ismert márka,és semmilyen márkájú is.az olcsó is megteszi.nekünk FP formabedobó csigánk volt,az örökölte,szívesen játszott vele,a fa kalapálós játék ami formabedobós,bekalapálós,és nincs márkája az volt a kedvence.Tény,hogy jó minőségű műanyagból vannak,de szerintem az ár -minőség arány annyira nem látszik.én nem veszek ilyen játékokat.
2010. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekünk volt belőle huzható elefánt,kockákkal

zenélő kukac,ami szétszedhető-mindegyiket elajándékoztam,mert nem érdekelte.

Most már 18 hós,pár hónapja kapott egy teknőst,amin kalapácssal kell leütni különböző formákat,és kijön a feje-a kalapácsot nem használja,de szereti.

Ennyi pénzért szerintem lehet kapni jó másféle játékot.Én nem vagyok ELÁJULVA a fischer pricetol

2010. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.



Nekunk egy ragokank es egy zenelo forgonk van az agya felett.Mind a kettot nagyon szereti.

A ragoka hasznos a masik meg szep.De ennyi.

Kedvenc jatekai ruhapelus, 2 nagy femkenelet osszecspkodni.A kedvence ha lehuzhetja a labarol a zoknit es megraghatja a labujjait.En megveszek minden sz@rt mar bocsanat...szereti is oket, de jobban ertekeli ezeket a kis huncutsagokat, mint a draga jatekokat.

2010. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk több ilyen játékunk van, ajándékba kapta őket. Most 7 hónapos a lányom, valamelyiket szereti, valamelyiket még nem élvezi, mert még nem tudja önállóan működtettni.

Én nem értek azzal egyet, hogy ezek felesleges holmik. Ebben is az aranyközéputat kell megtalálni, legyen ilyen is, meg másféle is. A lányom remekül eljászik egy fakanállal is, a rágókák közül pedig az Aventes jött be, azt tudta rendesen rágni....pedig volt több sokkal olcsóbb is, de egyik sem tetszett neki, illetve nem fért a szájába.

A fejlesztő játékok szerintem hasznosak, de nem kell túlzásba vinni. Ez olyan, mint a távirányító, a mobil, a számítógép...stb. Úgyis megismerik ezeket is, hiszen látják nálunk, ők ebbe születtek bele, és nem a csutkababa korszakába. Megjegyzem ilyet is lehet kapni és csinálni, de emellett elkel néhány villogó kütyü is, persze ha a gyerek szereti az ilyeneket.

9 hónaposan remélem a lányom már bőszen mászik, és esetleg feláll, így remélem felfedezi a lakást, megtalál minden szöszt és "nem szabad" dolgokat...el leszünk egész nap:-))))

2010. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8,5 hós a lányom és nagyon szereti ezeket a játékokat!Mi legtöbbször együtt játszunk velük!Én éneklem amit a játék és közben mutatom rajta a dolgokat!Én a tanulókutyust nagyon szeretem a beszélő könyvet (bár azt azért vettem meg mert akárhogy rágja nem tudja megenni),van a formabedobós csiga,meg egy nyomkodós zenélő és állathangokat utánozó játék!Nálunk jó móka mindig!De a kutya meg a könyv a legjobb a lányomnak!De mi tényleg együtt játszunk velük!
2010. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!