Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltok a megunt,...

Mit csináltok a megunt, kinőtt játékokkal?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Átadjuk egy családnak ahol kisebb gyermek/ek vannak:)
2010. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elajándékozom vagy teszvesz.
2010. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kérdésem oka a következő.

Nemrég jöttünk haza a 2 éves lányommal a kórházból. A mi kórházunkban van a gyerekosztályon egy játék kuckó ahol a nem fertőző gyerekek játszhatnak. Teljesen elvoltam képedve mikor mesélik hogy ellopják onnan is a játékokat és csak a rosszak maradnak egy idő után. Én teljesen elvagyok képedve, hogy képesek még onnan is ellopni mindent. Gondoltam egyet és itthon a fiammal és a lányommal összeszedtünk egy doboznyi játékot amit szívesen a kórháznak ajándékoznánk. Gondoltam egy még nagyobbat és elkezdtem kérdezgetni az ismerőseimet hogy mit szólnának hozzá hogy ha van nekik is olyan játék amit már nem használnak (persze nem a drága játékokra gondoltam) akkor szívesen összegyűjteném és átadnánk a kórháznak. Erre szinte mindenki elkezdett szabadkozni, hogy nekik nincs ilyen játékuk. Tudom hogy hazugság mert épp nem rég mondták hogy már nem férnek a sok hülye játéktól. Na mindegy nem erőszak semmi.

Tényleg ennyire nehéz önzetlenül felajánlani egy pár játékot? Vagy csak én vagyok ilyen furcsa? Mit gondoltok, ha titeket keresnének meg ezzel ti sem adnátok játékot?

2010. júl. 6. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Én összegyűjtögetem, és farsangkor felajánlom ovis, iskolás gyermekeim nevében, zsákbamacskát készítenek a szülői munkaközösség tagjai.

Amúgy nagyon jó ötlet szerintem amit írtál, már én gondolkodtam ilyenen, de amikor mi is voltunk nevelési tanácsadóban logopédusnál, ott is volt egy ilyen kis kuckó. Szinte minden össze volt törve, a könyveknek csak a kemény borítója volt meg, a férjemmel nem győztünk háborogni! Valóban áldatlan állapotban voltak a játékok, pedig még márkás, képességfejlesztő játék is volt ott nem kevés.

2010. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Itt mellettünk van csecsemő és anya otthon-oda szoktam bevinni.
2010. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is voltunk nemrég kórházban,sajnos nagyon kevés játék van ott,pedig elég hosszú egy nap ott bennt a gyerekkel, nehéz lekötni a gyerek figyelmét egész napra. Nekem is eszembe jutott, hogy adnék nekik játékot,( bár még egy etetőszék se volt a gyerekosztályon) de egy ismerősöm azt mondta használt játékot nem fogadnak el,mert az nem steril. Bár sztem az új se, de mindegy.
2010. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tök jó hogy mások is gondolkodnak úgy mint én. Nálunk elfogadják a játékokat, mivel a kórháznak nincs pénze ilyenekre.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. júl. 7. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!