Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azok a párok akiknek nem...

Azok a párok akiknek nem lehet gyereke hogyan tudták elfogadni hogy sosem lesz baba? Meddig tart elfogadni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Olyan nincs, hogy sosem lesz baba. Örökbe lehet fogadni.
2019. máj. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Miért érzed úgy, hogy csak ez az egyetlen módja életed kiteljesedésének? Tudod mi tesz valójában boldoggá? Mindent elértél az életben amit szerettél volna, már csak a gyerek maradt? Sajnos nagyon sok ember rá van pörögve a gyerek témára, mikor saját magukat sem ismerik igazán. Nagyon sajnálom hogy annak ellenére, hogy látszik mennyire szeretnéd, nem lehet gyereked. Az örökbefogadás nem opció?

Próbálj azokba kapaszkodni amiket fentebb írtam. Fel kell fedezni, hogy más boldogságforrások is vannak az életben és tovább kell lépni, nem szabad túl sokáig nyalogatni a sebeket.

2019. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A férjem hallani sem akar az örökbefogadásról szóval nem opció... És igen szerencsére mindent elértem már az életben amit szerettem volna... Illetve most tartok ott hogy a pénz nem boldogít és nem is azért élek hogy dolgozzak... Biztos hogy lesz valahogy nem azt mondtam hogy nem... De én olyan embert kérdeznék aki átélte ezt.
2019. máj. 5. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy párt, 18 év házasság után sem lett babájuk, én totál azt hittem h elfogadták, nem bántja őket, sőt, jól elvannak így, aztán most hallom, h már szervezik a lombikot, pedig már igencsak 40 + mindkettő... sztem bármikor kattanhat az agy h na mégis kell, és keresnek megoldást.
2019. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ez van.

Ha gondolod írj rám.

Bár nálunk opció volt az örökbefogadás.

6 évig csináltuk a meddőségit.

Soha nem lehet közös gyerekünk.

Meddőség miatt.

2019. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolso, leirnad az okat, hogy nektek miert nem sikerult meg lombikkal sem? Hanyszor probaltatok? Vegul orokbe fogadtatok?


Meg nekunk sincs babank, pedig en vilag eletemben ezt vartam a legjobban, mindig is imadtam a gyerekeket. Kisebb tesoimra, szomszed gyerekekre vigyaztam, kesobb kulfoldon baby-sitterkedtem. Erre meg nekunk nem jon ossze. :(

En meg egyaltalan nem tartok az elfogadasnal, eloszor megprobalunk mindent. Talan egy par ev mulva, 40 evesen elgondolkozok az orokbefogadason, addig kuzdunk a verszerinti gyermekert.


Kerdezo, ti hany evesek vagytok, es mi az oka, hogy nem lett baba nalatok? Mindent megprobaltatok? Ha meg fiatalok vagytok ne adjatok fel.

2019. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tuti le leszek pontozva.

Nálam pco,ir,pajzsmirigy betegség van.

Férjem azoopsemia van sajnos.Meddő.

4 inszemet csináltam végig donor spemával ami nem sérült(első 2 inszemnél ki se vizsgáltak)aztán kezelve lettem de így se sikert.

Aztán mentem volna lombikra de közbe szólt a 2015-ös sperma donor botrány így nem is volt donor lombikra nem mehettem.

Aztán lett volna donor de csak fizetősen.

Nekünk ki kellett volna fizetni a teljes lombik árát ami 450 ezer plusz gyógyszerek.

1 évig reménykedtünk ,hogy lesz tb-s donoros lombik.Hát sajnos nem lett.

Voltam konzin a doktornőnél azt mondta hizzak(mert sovány vagyok)a pajzsmirigy betegség miatt nem tudok hízni mai napig nem sokat híztam.

Ami végső sorson befejezés mellett döntöttünk az az volt részemről,hogy nem is biztatott a doktornő.Azt mondta esetleg a harmadik lombik sikerülne de az se biztos.

2017 januárban voltam utoljára a Kaáli intézetbe.

Most már 2 éve lesz lassan,hogy elindítottuk az örökbefogadást.

Lassan fel lehet dolgozni azt,hogy nem lehet közös gyerekünk.

De ez idő .Gyász.

Nekem nehéz volt elfogadni a férjem meddőségét.ott már meg volt az első sokk.

Fokozatosan elengedtem a saját gyereket.

Én megmondom őszintén nem bántam meg az örökbefogadást.

2019. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tesómèk 9 èvig próbàlkoztak lombikkal, mire összejött. Utàna a màsodik baba pedig màr termèszetes úton jött össze 1 èvre rá.
2019. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!