Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknél nem az lett a baba...

Akiknél nem az lett a baba neme, mint amit szeretett volna és emiatt elkeseredett, esetleg depresszióba esett, az ultrahangot követően mennyi idő után tudta feldolgozni, elfogadni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 14:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen ne vallaljon gyereket. Mert majd ha megszuletik s nem olyan lesz amilyennek szeretne mit csinal? :(
2017. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%

Munkatarsam volt ilyen. Amikor kiderult, hogy a masodik is fiu, napokig nem szolalt meg, bogott. Tiszta ciki volt:)

Azt hittuk, beteg a baba.

Szerintem mai napig nem fogadta el. A gyerek mar nagy.

2017. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Én mádodiknak is lányt akartam, bár sejtettem az első perctől, hogy fiú. Nem keseredtem el, de utolsó percig reménykedtem, hogy mégis lány. A 12. heti uh-on már biztosan látszott, hogy fiú. Pár nap alatt megszoktam a gondolatot, ma már röhögök magamon emiatt. Imádom, már a pocakban is imádtam ugyanúgy, mint a testvérét. :) Megígérem, hogy te is így leszel vele.
2017. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Aki ettől depressziós lesz, inkább vegyen egy olyan nemű kisállatot, amilyet szeretne.
2017. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

En a masodiknal,mikor kiderult,hogy o is fiu,kozvetlen az uh utan bememtem egy bababoltba a ferjemmel.

Ott buktam ki,hogy milyen igazsagtalan,hogy ennyi szep kislany ruha van,es csak negyede a fiu.milyen elnyomas ez.rajtam akkor igy jott ki a csalodottsag.de ott kiduhongtem magam es aztan vettem par tok cuki fiu ruhacskat es ennyi.

A 3. Nal mar fel sem vettem.orultem,hogy o is egeszseges.

Azert remelem unokam majd lesz kislany :D

2017. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Húgom 2 hete tudta meg, hogy fia lesz és őszintén félek, hogy kárt tesz magában vagy a magzatban. :( Vasárnap rendesen őrjöngött, mikor átmentem hozzá. Mindenképp lányt szeretett volna, ezt a terhességet sem akarták engedni neki az orvosok, tuti nem lesz több gyereke és lányt akart mindig. Ha 2 hét alatt nem tette túl magát azon, hogy fia lesz, akkor nem is fogja később sem?
2017. jan. 10. 15:05
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem itt eljött az a pont, amikor el kell vinni egy dokihoz, és külső segítséget kell kérni.


Én sose értettem ezt az dolgot, hogy miért erőlködik valaki, hogy fiú vagy lány gyereket akar. Lehet, hogy azért, mert mindkettő van, és egyáltalán nem látok köztük akkor különbséget, ami miatt ekkora hisztit kéne csapni.

Ha a testvéred így reagált, akkor az szerintem egyáltalán nem egészséges. És kétlem, hogy egy kis testvéri beszélgetés meg türelem megoldaná a problémát. A helyedben mindenképpen elrángatnám orvoshoz, aki kicsit helyre rázza a meszet az agyában.

2017. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Ez orvosi eset mindenkeppen!
2017. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ez nem az a kategória, amitől tapasztalatot írtunk. Itt szakember kell. Van már gyereke? Miért nem akarták engedni neki?
2017. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem meg legyen már joga elkeseredni! Majd ha megszületik, és még mindig így érez, ráértek aggódni. Egyébként nem hiszem.

Az enyém sem olyan lett, mint szerettem volna, de hamar találtunk neki nevet és azóta már nagyon várom.

2017. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!