Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iskolatáska-vásárlás előtt...

Iskolatáska-vásárlás előtt állunk, tippek?

Figyelt kérdés

6 éves nagycsoportos kisfiú, aki ősszel suliba megy, kb 120 centi, 20-21 kiló körül van, vékony kisfiú.

Mire érdemes a vásárláskor odafigyelni? Ki milyen táskamárkát favorizál? Esetleg árat is írtok?

Köszönöm.


2019. máj. 9. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én az Ars Unát szeretem, 2 táskánk van onnan napi használatban.

[link]

2019. máj. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Több zsebes, nagy (férjen el a cuccok mellett egy pulcsi) és vízálló legyen.
2019. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Fontos, hogy ergonómikus legyen a táska. Én nagyon szeretem a budmil táskákat, ár-érték arányban nagyon jók.

Nyáron mindig nagy választék van iskolatáskákból.

2019. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Követem, ha nem baj.
2019. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es, én is nézegettem az Ars Una táskáit, nekem nagyon tetszenek. Nyilván nem olcsók, de tudom, hogy egy jó táska ennyibe kerül. Rá tudjuk szánni azt a 20-25 ezer forintot.


Kedves 3-as! Ezek a Budmil-táskák is szépek. De vajon mi a különbség az Ars Una és a Budmil táskái között. Azt látom, hogy a Budmil ergonómikus táskákat gyárt. Az Ars Una termékei mellett nem látom ezt külön feltüntetve, ugyanakkor az egyik tájékoztatójukban azt írják, hogy fontos, hogy a táska belső párnázott része kövesse a gyerek gerincvonalát, tehát ugyanazt tudják.

Talán itt az ár, valamint a táska külseje fog dönteni.

Aki az Ars Una mellett voksol, annak mi a véleménye a szettekről? Kb. egy táska áráért (25 ezer körül) kap a gyerkőc egy táskát, tolltartót, tornazsákot, még tanszereket is, pl. a táska mintájával megegyező nagy füzetgyűjtő mappát. Nekem tetszenek ezek a termékek.

2019. máj. 9. 11:31
 6/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok: ha rákattintasz a táskákra, ott írja: Az Ars Una iskolatáska az elsősök gerincének is megfelelő, vastagon párnázott, ergonomikus hátkiképzéssel rendelkezik az egészséges testtartás kialakítása és megtartása érdekében.

Nekünk van tolltartónk is tőlük, hát, azt minden évben cseréljük, de gyanítom, bármilyen tolltartó kimúlna attól, ahogy a lányaim nem vigyáznak rájuk. 3:) A füzetek nagyon jók, a tornazsákot drágállom, abból tökéletesen megfelel az 500 forintos kínai is.

Az ergonomikus elsős táskát 4. éve hordják a lányaim, így már olcsóbb, mint a barátnőmék évente szétszakadó 8000 Ft-os táskái.

2019. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi is Ars Unát vettünk tavaly, meg vagyunk elégedve vele, nagyon jó, szintén napi használatban van, a tornazsák és a tolltartó is.


A másik kislányomnak is ezt a márkát vesszük majd, már ki is választotta, melyiket szeretné.

2019. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

én 16 éve vásárolok a gyerekeimnek Budmil táskát, mert tényleg jó áron vannak, nagyon jó minőségűek, ergonomikusak. Nem azért szoktuk lecserélni 2-3 évente, mert tönkre mennek, hanem azért, mert szeretnének másikat (pl. ami rajta van, már nem kedvenc, stb.), és ennyit ilyen időközönként tudunk rá szánni.

Remélem, tudtam segíteni! :)

2019. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi végül Belmilt vettünk, leginkább a minta döntött, de szintén ergonomikus, árban kb. ugyanott van, mint a Budmil. 2 éve használja a lányom, nincs semmi baja, van benne hely mindennek, jól tagolt. A tolltartó ugyanolyan mintás, mint a táska, akkor vettük, az is bírja.
2019. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a Budmillal, sem az Ars unával nem fogsz mellé, nyugodtan dönthetsz ár és design alapján.

Illetve mindenképp rá kell próbálni a gyerkőc hátára, és az esetleg el is döntheti a kérdést, hogy az ő alkatához melyik a praktikusabb. Amúgy mindkettő ergonomikus, könnyen pakolható, több gyereknek is van a lányom osztályban.

Ami még gyakori a suliban a Herlitz és a Belmil táskák. A Belmil nagyon jó volt ár/érték arányban, de most már az is 20-22 ezer körül van, viszont akcióban ki lehet fogni néha jó áron.


Nálunk is az Ars una/Budmil/Belmil táskák voltak képben tavaly, de végül a leányzó meglátta egy kis helyi írószerboltban ezt a táskát és ez lett a kedvence (cicás táska volt a kívánság :-)):

[link]


Én olyan 14-15 ezer ft körül vettem. Ahhoz képest, hogy ez egy olcsóbb noname táska, teljesen meg vagyok vele elégedve. Semmi baja, gyakorlatilag olyan mintha új lenne, jövőre még biztosan jó lesz. Harmadikban meg úgy gondolom úgyis nagylányosabb táskát akar majd, és nálunk nincs kistesó vagy másik gyerkőc a családban. A tornazsákja mondjuk már kétszer szétfoszlott, plusz másik két 500 Ft-os kínait is elszaggattunk, szóval talán mégis érdemes egy tartósabb tornazsákot beszerezni.

2019. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!