Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kérdéseim a kankenről (lent) (? )

Kérdéseim a kankenről (lent) (? )

Figyelt kérdés
8. osztályos vagyok, iskolai használatra a 16 lizeres kanken elegendő, vagy inkább 20 literes az ideális? Vaterán, jófogáson a tíz-tizenpárezres kankenek eredetiek (Hajdú-Bihar megyeit nézek, vagy személyes átvétellel, vagy garanciával)? A fekete is könnyen koszolódik? Nem nyomja a kanken használók vállát a vékony vállpánt? Ha hat-hét tantárgyra pakolok be (eggyel kevesebb tesi miatt), akkor minden beleférhet?

2019. márc. 7. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Tizen parezerert biztos nem veszel eredetit
2019. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
93%
Szia! Nekem 16 literes van, átlagosan 7-8 órám van a gimiben egy nap, és bár kicsinek tűnik a Känken, tökéletes a mérete. Mindig beleférek, kajás dobozzal, tolltartóval, szemüvegtokkal, meg minden biz-baszal együtt. Tizenezért szerintem sem fogsz kapni eredetit, szóval ha már Känkenre szeretnétek beruházni, akkor az legyen eredeti, hiszen az strapabíróbb, stb. Egyébként én meg sem érzem a vékony pántot:)
2019. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

Esetleg valahol kicsivel olcsóbban be tudom szerezni az eredetit?

2019. márc. 7. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Eredeti nincs 30 alatt. Iskolába szerintem kicsi lesz, minden plusz cuccot külön szatyorban, táskában fogsz vinni, szerintem nem praktikus, nem a magyar iskola rendszerre van kitalálva, hiába iskolatáska eredetileg. Szerintem keress másmilyen divatos táskát, de te. Tudod persze (meg a szüleid).
2019. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gimibe járok és 2 éve van kamu fekete kankenem ebayről..4ezer forint volt de szerintem teljesen megérte.minden belefér a vállamat az első pár napba húzta de megszoktam a vékonyabb pántot..a fekete a fehér falaktól koszolódik általában. napi 7-8 órám van és elférek benne még kaja és vízzel együtt is (16l)
2019. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egy tizesért vettem eredeti black ox redet. He még van rá lehetőséged nézd meg a hirdetőnél hogy eredeti-e! Ezt onnan tudod eldönteni hogy a fjallraven szó két a betűjén kettő-kettő pont van (mint nálunk az ö-n vagy az ü-n), a kanken szón pedig egy markánsabb karika az a betű felett. Ha még címkés az egyed akkor nézd meg a svéd királyi címert (persze csak ha van olyan éles a kép) és ha az piros kék arany helyett valami más színű ( leggyakoribb hogy arany-kék/ citromsárga kék a hamisokon) akkor az nem eredeti. A cipzárokon is rajta kell lennie az egyiken az ikonukis sarki rókának a másikon a márka nevének. Bellül a név, cím, teloszám vagyis ilyen elvesztős adatos biz-basz felett pedig az ismertető mellett ha 2017-es vagy az utáni a darab akkor kell egy svéd zászlónak lennie.
2019. máj. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!