Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Második osztályos gyereknek...

Második osztályos gyereknek megfelelő az emeletes tolltartó vagy inkább az egyszintes kihajthatós még a praktikusabb?

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 11:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Fiam másodikos ilyen kicsit szélesebb de laposabb tolltartója van két emeletes.

Ilyen csak a tescoban vettük

[link]


Mindent megtalál benne, de sokszor ömeleztve hozza haza. Ami engem zavar, hogy nagyon kopik a belseje és koszolódik is. Biztos új kell szeptemberben de nem drága 990ft volt akciósan.

2019. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak kihajtható a toltartoja van mindkét oldalra kihajtható,most másodikos most ment tönkre ,én várnék a vásárlással még mert júliusban hatalmas választék lesz ,olcsó tolltartó akkor is kapsz.
2019. máj. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Igaz én sem anya, sem másodikos nem vagyok, de arra emlékszem, hogy nálunk másodikban szinte mindenkinek 2-3 emeletes tolltartója volt, nekem is. Mindent megtaláltunk benne, egyik szinten színes, másikon grafit és hasonlók.
2019. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Én sem vagyok anya és masodikos sem hanem egy egyetemista lány vagyok . Nekünk másodikban annyit kértek ne legyen ,,bedobálós,, ezt egész alsóban tartották . Én sosem szerettem a több emeletes tolltartókat mindig a sima egyemeletes volt alsóban 8.ra pedig ,,bedobálós,, nekünk is kellett egész alsóban a 12 színes piros zöld kék ceruza és a postaironok a kisvonalzó és minden mas de tökéletesen elfétem a sima tolltartókban . Remélem tudtam segíteni 20/nő
2019. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
milyen tolltartot vettél végül?
2021. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyet vettünk végül. Ez nagyon bevált. A két szintes ars unás sajnos nem volt jó. Itt kell vinni ragasztót, radírt és nem fért bele, összehúzásnál szétment a zipzár.

Ebben van mindennek hely, azóta már még egyet vettünk 4.osztályos a kislányom és új mintával szerette volna.

Ha nem jó a link: ars una többszintes tolltartónak van írva, de csak egy zipzáros

2021. nov. 3. 12:48
 17/18 A kérdező kommentje:

Imádtam azt az ars unás tolltartót. Rendet tartott benne és belefért minden.

Most már felsős lesz és félig meddig bedobálósat vettünk, mert már valószínűleg ciki a másik - csak nem biztos, hogy ebbe belefér majd minden, amit kérnek. Most már a stiftes ragasztó mellett még cellux-ot is. Így pár év távlatából is még mindig tudok tanácstalan lenni.

2022. aug. 30. 15:26
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú, az enyém hatodikos, de még ragaszkodik az emeleteshez, most választott újat (a régi megy a technikadobozba filcekkel, puha grafitokkal).

Rajtam múlna, akkor én is azt venném, aminek a tetejében van egy lap 4-6 hellyel, és alá meg lehet ömlszteni...

2022. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!