Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek pattanásai vannak...

Akinek pattanásai vannak menstruáció előtt, annak abban a hónapban is megjelennek, amiben sikeresen teherbe esett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sokan írtátok, hogy minden ugyan olyan volt, mintha meg akarna jönni. A pattanások is megjelentek?


Köszönöm szépen :)


2019. máj. 10. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam mind 2X igen, sőt még több is lett 😏
2019. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nem várt idején nem jött el az amúgy orbitális megszokott minden hónapban elő bújó dudvás pattanás, ami jelezte a mensit addig !

Azóta már 21 hetes vagyok és sajnos állandó hangsúlyozom ÁLLANDÓ jelenség nálam a pattanás (3-4db) de igen zavaró! Hiszen terhesség előtt csak a mensikor jött elő általában 1-2 db és mire véget ért a mensi nyoma se volt !


Szóval nálam így volt !

2019. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem szerdán nem kéne megjönnie, erre ma megjelent tipikusan az állvonalban egy undorító mély pattanáskezdemény :(


Bízom benne, hogy azért nem úszott el ez a hónap még, de már nem merek reménykedni. 8. hónap :(

2019. máj. 10. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Menses előtt is, meg a teherbeeséses hónapban is ugyanannyira voltam pattanásos. Ebből nem lehet kideríteni, hogy terhes vagy-e. A teszt és az orvos megmondja!
2019. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jól estek ezek a válaszok :)


Köszönöm nektek :)


Persze várok még további tapasztalatokat.

2019. máj. 10. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:
En meg pattanasosabb lettem mikor terhes maradtam mint maskor menstruacio elot. Sot 14+3hetes vagyok es nem csak az arcomon vannak, hanem az egesz dekoltazsom, melleim es a hatam is 😞 Szornyu...
2019. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokkal pattanásosabb vagyok, mint alapból, borzalmas. 2napja teszteltem pozitívet...
2019. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyedül a terhességeim alatt volt szép a bőröm, egyébként meg eleggé pattanásos mindentől függetlenül.

De hogy pont a tesztek alkalmával milyen volt, arra nem emlékszem.

2019. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindig menstruáció elött 3 nappal jelenik meg 1–2 pattanás az államon. Az elso terhességemnél már nem emlékszem, hogy a nemvárt napja körül, hogy volt, de annyi biztos, hogy a terhesség alatt szebb volt a böröm, mint valaha.

Most a másodiknál onnan sejtettem, hogy megint terhes vagyok, hogy nem jött a pattanás. Elötte lévö hónapban volt egy kémiai terhességem, akkor se jött pattanás, késett és pozitív lett a teszt. Majd másnapra kijött a pattanás, nem is értettem, erre rá 3 napja megjött. Kiderült kémiai volt. Szóval nálam úgy tünik elég pontos ez a pattanás dolog az államon.

Most 21 hetes múltam, elvétve volt 1-2 pici pattanásom az elmúlt hónapokban, de összességében megint szebb a böröm, mint nem terhesen. A kozmetikusom mondta anno, hogy nekem mindig terhesnek kéne lennem, ha igazán szép bört szeretnék. :)

2019. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!