Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Babás vagyok?!

Mit tegyek? Babás vagyok?!

Figyelt kérdés
Segítség! Kb 4 éve Belara fogamzásgátlót szedek, 4 napja késik a menstruációm. Hányingerem és hasszurkám is van.. Kérdéses, hogy baba van-e a dologban, mert antibiotikumot szedtem múlthónapban és nem volt kieg.fogamzásgátlás. Ma teszteltem, hogy fény derüljön a dolgokra és olyan mintha egy nagyon nagyon halvány pozi csík lenne de tényleg olyannyira halovány, hogy lehet csak képzelődöm. A kérdésem az lenne, hogy várjak még 1-2napot amíg akár meg is jöhet majd teszteljek újra? Vagy irány az orvos? Totál tanácstalan vagyok.. viszont nem bánnám ha baba lenne a dologban :) A párommal most költöztünk össze, 24 éves vagyok.. lenne boldogság :D

2019. márc. 13. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha az antibiotikum mellett nem védekeztetek simán benne van a pakliban. Várj és csinálj új tesztet. Remélem tényleg örülne a párod is.
2019. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Tedd fel a képet a tesztről, itt sok a sasszem.


Amúgy 2 nap múlva csinálj még egy tesztet, ha terhes vagy, erősödni fog a csík.

2019. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Babám, a menstruációd nem késhet, mivel fogamzásgátló tabletta szedése mellett NINCS menstruáció. Látszik, mennyire vagy tisztában vele, mit szedsz 4 éve, és mit művel a szervezeteddel.
2019. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Babám, mielőtt ilyen okos oktató szövegeket irkálsz, először is nézz már utána, hogy hányan estek már teherbe fogamz.tabletta szedése mellett. Stílusodon volna mit faragni de sebaj.. :D azért köszi ezt az igen hasznos tanácsot! ;)
2019. márc. 13. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Bírom ezeket a nagyokosokat, ezt az egy dolgot tudja, és odaböfögi minden ilyen kérdés alá. Mint azok, akik okoskodnak, hogy az se menstruáció, ha még valaki vérzik időre a terhesség első hónapjaiban.


Tök mindegy hogy hívjuk.

2019. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, az ilyeneket én is nagyon csípem.. :D Úgyhogy annyit kérnék, hogy az ilyesfajta rosszindulatú, neten élem ki a sz*rnapom/életem típusú emberek kérem lapozzanak tovább, mert tanácsot kérni jöttem ide, normális kulturáltabb formájút ha lehetséges :)
2019. márc. 13. 21:59
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha olyan halvány a teszt, akkor még semmiképp ne menj orvoshoz. Tesztelj 1-2 nap múlva.


Nekem annyira halvány volt, hogy azt hittem negatív. Mikor vittem kidobni, akkor vettem észre, hogy mégis van ott valami. 2 nap múlva már határozottan 2 csík volt.


Szurkolok neked!

2019. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
A halovány pozitív is pozitív. 2-3nap múlva csinálja még egyet, addígra biztos erösödni fog, ha terhes vagy, de szerintem terhes vagy, mert sok ilyen volt már a történelmünk során, akik azért estek teherbe a fogamzásgátló mellett, mert nem tudták normálisan használni.
2019. márc. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, csinálni fogok! Majd kiderül.. :)
2019. márc. 14. 08:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2020. jan. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!