Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úszómellényről kinek mi a...

Úszómellényről kinek mi a tapasztalata? 2 évesnek?

Figyelt kérdés

Tavaly nem sokat voltunk vele vízben, mert a beülős úszógumikat utálja. Sír benne, fél, ha nem ér le a lába.

Idén inkább úszómellényt próbálnék ki, de elég drága hozzá, hogy ha nem tetszik, akkor megy a szekrény aljára. Mèly vízbe így se vinném, csak amíg a lába leér, de ugye csak 2 éves. Jobb a biztonság.

Az első kérdésem is ez: ki mennyire tálalja ezeket biztonságosnak?

A másik, hogy nektek a gyerek szerette?



2019. máj. 12. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmetlen és nem szeretik, emiatt nem vettem, csak két sima karúszót, de ha lenne elviselhető mellény, akkor szívesebben vennék olyat.
2019. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább karuszora szavazok, azt tervezek venni a nyarra, októberben lesz 2 éves a fiam.


Szetintem ezekben a mellényekben nem lehet elég szabadon mozogni.


Biztonságosnak szülői felügyelet mellett teljesen biztonságosnak tartom.


A vizet szereti amúgy a gyereked? Ismeri egyáltalán a közeget pl babauszasrol? Én a saját gyerekemből indultam ki, akit alig lehet kirobbantani a vízből, semmi félelem érzete, de ő 4 hónapos kora óta heti egy-két alkalommal vízben van.

2019. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nalunk a fiam imadta, es en is sokkal biztonsagosabbnak ereztem, jobban lehetett hagyni, hogy magatol mozogjon, mint egy szimpla karuszoval, es le is lehetett volna venni magat a mellenyt, es csak a ket karuszoreszt fennhagyni. Viszont a helyedben en max ket sima karuszot vennek, mert a meg az uszogumiban sem szerette, hogy nem er le a laba, akkor akar mellenyben, akar karuszoban meg bizonytalanabbnak erezheti magat, szoval en nem tennek bele sok penzt, ugyis sak par alkalommal hasznaljak.
2019. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, nekunk ilyen van:

[link]

2019. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én vettem dechatlonosat nyaralás előtt, 2.5 éves volt, azon a nyáron voltunk sok vizes helyen. Na hát a mellényt hiába vittük nem viselte el. Balaton parton a bazár soron végig próbáltuk a karúszókat és ő választott peppa malacosat. Le sem akarta venni. De az unokatesója meg pont a mi mellényünket kapta meg, mert imádta.
2019. máj. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

karúszó, csakis.

Az úszómellény kényelmetlen, nagy, tapad, kikezdi a bőrt, le kell venni, fel kell venni, stb.

Karúszót ráadod amikor először vízbe megy, és le sem kell venni hazaindulásig. Tud benne homokozni, játszani, enni, szaladgálni, és nem jön rád a frász, ha kartávolságon kívülre kerül és esetleg a vízbe somfordál :)

2019. máj. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!