Sonemeery kérdése:

Ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Nem rég született a családban kisbaba (fiú), őt szeretném meglátogatni. Fogalmam sincs mit szokás ilyenkor ajándékba vinni. Tudnátok segíteni? Ruha félén kívül valami?

2019. máj. 13. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én csuklócsörgőt szoktam vinni. Meg rágókát.
2019. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Pelenka, popsikrém, 1 mérettel nagyobb ruhák. Kb ezeket kaptam es orultem neki nagyon
2019. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Az ajándékutalványon kívül gyakorlatilag minden mással melléfoghatsz.
2019. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
#3 Valaszolóval érték egyet
2019. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Én pelenkát nem vinnék. Én kaptam rengeteget és vagy nem tudtuk már elhasznalni annyi volt vagy olyan amit nem szerettem. Aminek örültem volna az a nedves törlőkendő, vehetsz pár darab szép textilpelust, de leginkább az utalvány lenne hasznos és abból azt vesznek amire tényleg szükség van.
2019. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Ajandekkartyat, melle valami aprosagot pl csorgot.
2019. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csörgőt tuti ne vegyel! Kb mimden latogató hozott egyet a nagyfiamnal ugy kellett tuladnunk rajtuk meg elajandekoztuk a 20.csorgot.

Ajandekutalvany, popsitorlo, vagy szimplan megkerdezed minek orulnenek.

2019. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok: nekünk senki nem hozott csörgőt, én vettem a fiam 3 hós korában...

Pelebkát viszont kaptunk. Abból nem volt sok köszönet. Mimdig minden kifojt belőle. Pedig az egyik nagy márka volt. Csak nekünk nem volt jó. Popsitörlőből is vsak 1 félét használtam. Hoztak akándékba olyat, aminek a szagától rosszul voltam, ki is dobtam...


Szóval nehéz kérdés ez az ajándék, annyira könnyű mellélőni. Látod, mindenki másnak örült.

Kérdezd meg, minek örülne, vagy utalvány, mellé valami apróság.

2019. máj. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam csokival nem tudtak mellélőni ;)


AMúgy én horgolt rágcsaláncokat (rágókákat, marokjátékot, cumiláncot, stb) készítek, azt szoktam vinni, és sokan rendelnek is babalátogató ajándéknak. Egyedi ajándék, lehet az ajándékozott ízlésére alakítani és biztosan nem jön szembe az utcán.

2019. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!