Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti szoktatok külföldr...

Anyukák, ti szoktatok külföldről rendelni babacuccokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Első babás kismama vagyok és az érdekelne, hogy ti milyen külföldi webshopokat ajánlotok ami jó és megbízható. Szeretnék rendelni ezt-azt de a magyar oldalakon nem mindig jönnek be a számításaim. A skandináv stílus tetszik leginkább. Bútortól a ruháig bármi jöhet! Köszönöm a válaszokat. :) 19hkm

2019. máj. 16. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak falmatricát rendeltem e-bayről. Őszintén szólva a magyar oldalakkal is vannak némi fenntartásaim, mióta 6 hete várok egy rohadt matracra, amire 2 hetet mondtak anno, és még mindig nem érkezett meg.... Amúgy letojnám ha nem tölteném lassan a 34. hetet és szeretném egyben látni a babaszobát.

És ez Magyarország, külföldre nem tudom hogyan tudnék panaszt tenni ilyen helyzetben.

2019. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Babyshop.com-ról rendeltem csomó mindent :) mózeskosár, baldachin, játék, kislámpa...és skandinávok ;)
2019. máj. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aliexpressrol rendelek a kislanyomnak nagyon reg ota. Igaz varni kell ra 4-6hetet igy mindig ugy rendelek hogy a nyari rucikat mar tel vege fele meg rendelem illetve a teli ruhakat meg mar nyar vegwn osz elejen. Ja es 1szammal nagyobbat rendelek.
2019. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Wishről rendeltem rengeteg műanyag játékot a babakonyhába. Vágható egybe pakolható ételeket, eszközöket. Ruhát aliról vettem, jó minőségűek ha lehet dhl szállítást keresek rövid időn belül.

Amazonról vettem gyerek ágyat. Piros jeep formájút, 2 héten belül megjött

2019. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Ruhákat mi innen rendeltünk:

next, gap, farfetch,carters, childrensalon, kyddo.shop


Minden más egyebet:

naturalbabyshower.co.uk

kyddo.shop

2019. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Bocs az off miatt,de 1-es reklamalhatsz,ha pay pallal fizettel a penzedet is visszakapod.Jelezd az eBay felé hogy nem kaptad meg a rendelt árut.Nem tudom nézted e milyen országból rendeltel,mert általában Kínából érkezik későn a rendelt termék, csak az ebayen írnak angol,német céget de Kínából szállítanak.
2019. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ruhákat szoktam Next-től. Imádom :)
2019. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13:50 Köszönöm, de az e-bay-el soha semmi gondom nem volt, ott ismerem a kiszállítást, mindig tudtam vele kalkulálni. Egy magyar oldal (babaszafari) ami lassan 6 hete ül a pénzemen és csak ígérget. Emiatt nem merek nagyobb kaliberű dolgokat külföldről sem rendelni, meg már itthonról sem.
2019. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
eBay rendeltünk néhány ruhát.
2019. máj. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!