Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen lesz a haj színe?

Milyen lesz a haj színe?

Figyelt kérdés
Előre elnézést kérek a kérdésért ha valaki nagyon ostobának tartaná. Csak kíváncsiság. Párom és én is úgy születtünk, hogy világos-tejföl szőke hajjal. Most mindkettőnknek eredetileg sötét barna. A kislányunk sötét barna hajjal és barna szemmel született. Akkor elképzelhető, hogy a kisfiúnak szintén szőke haja lesz?

2019. máj. 16. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármi elképzelhető. Sógornőmék mindketten barnák. Első fiuk szőke, a lányuk barna, a legkisebb vörös.
2019. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A férjem kopaszon született, én 5 centis fekete dús hajjal. Az első lányunk szőke, dúshajú, a második fekete, olyan sűrű, hogy random emberek mutogatnak rá, hogy mennyi haja van. 😄
2019. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sötétbarna hajúak vagyunk a férjemmel, mindketten nagy hajjal születtünk. A kisfiúnk is, sötét, hosszú hajjal született ősszel. Következő év nyarára elhagyta az összes babahaját és vörösesszőke haj nőtt helyette. Télire ez most inkább homokszőke, de napon látszik még a vörös árnyalat. Azt mondják nagyanyámnak volt ilyen színű haja, én nem emlékszem rá, hát még bármi lehet, öcsém hajszíne is hasonló a fiaméhoz, ő viszont kicsinek tejfelszőke volt.
2019. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!