Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel mossátok ki a babakocsi...

Mivel mossátok ki a babakocsi huzatot, ha nem lehet levenni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én betettem a kádba,és zuhannyal +szivacs kis mosószerrel!Kitettem a teraszra és a melegben pillanatok alatt megszáradt és szép tiszta lett!
2010. júl. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kert, lehetőség, akkor slaggal, meg mellé mosószeres víz+körömkefe vagy szivacs, bár szerintem a kefével gyorsabb.

Amúgy lehet levehető a huzat, de pl nem fér a merevítők miatt a gépbe akkor is hasonló. Nekünk a huzat levehető, de a gépbe nem fért bele a merevítő meg nem vehető ki belőle.

2010. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fürdőkád, vagy zuhanyzótálca.

1. Lezuhanyoztam a huzatot.

2. Bekentem egy körömkefét mosószappannal, de mosószer is elég, ha nem túl koszos.

3. Hagytam hatni egy 15-20 percig a szert.

4. Jól kimostam a zuhany alatt, majd kitettem a tűző napra száradni a kertbe.

Csak nagy melegben érdemes kimosni, mert akkor tud kiszáradni a vastag huzat.

2010. júl. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor az nem huzat, hanem maga a kocsi.

Ha műanyag, akkor szappanosvizes ruhadarabbal, ha pedig vászon, vagy egyéb, akkor nyugodtan állítsd bele a kádba, vagy zuhanytálcába, zuhanyozd le, majd körömkefére babaszappant, vagy babahabfürdőt öntesz bőven és mindenhol letisztítod.

De egyenesen a kocsiba is öntheted a mosószert.

Végül alaposan lezuhanyozod, egy óra alatt lecsöpög a víz róla és a mai melegekbe 2 óra alatt kiszárad az udvaron, vagy a teraszon.

Valami lehetőséged csak van?

De segíthetsz hozzá azzal, hogy száraz törölközővel, vagy már nemhasználatos pólókkal, jól kiszárítod, kiitatod a vizet lemosás után

Szebb lessz mint újkorába, ha a kerekekre is fordítasz egy kis gondot.

Én ezt a műveletet télen csináltam és radiátor mellett szárítgattam. 2 nap kellett hozzá, mire beletudtam tenni a picinyemet.

Üdv. és ügyes légy!

"Nincs lehetetlen, csak tehetetlen" Mondja a közmondás.

2010. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!