Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért fájt a tampon felhelyezé...

Miért fájt a tampon felhelyezés és a szeretkezés is néha?

Figyelt kérdés

7 hónapja szültem és ez a hetedik menstruációm azóta.

Legelőször mikor próbáltam szülés után hát héttel még oké hogy úgy fájt mintha újra szűz lennék mind a kettő dolog.

Na de most egyszercsak helyezem fel a tampont szokásos módon és m@r előtte is 3 órával tampont használtam de most nagyon fájt és inkább ki is húztam mert szúrt rendesen a hüvelyem tőle.

Nem értem azért használok már tampont p@r ciklus óta ja és még aznap is használtam már mégis.

Hüvelyi úton szültem egyébként.


2019. máj. 23. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Valamilyen fertőzésed van. Onnan gondolom, hogy ugyanez van nekem is. Elviselhetetlen a tampon. Alig várom, hogy vége legyen a menzesznek és használhassam a hüvely kúpot.

Egyébként én is 7 hónapja szültem.

2019. máj. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a hüvelyszárazság miatt nem bírok tampont használni. A szeretkezéshez is síkosító kell. Mondjuk én csak 3 hónapja szültem. 😀
2019. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!