Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit teszel ha a barátnő...

Mit teszel ha a barátnő gyereke lökdösi, bántja a te gyereked?

Figyelt kérdés
Kicsikről beszélünk. Az enyém 1,5éves az övé1 évvel idősebb. Amikor észre veszi rászól. De sűrűn van, hogy nem látja csak én. Olyankor odaszólok, hogy nem szabad ne lökdösd, de ez már nagyon kellemetlen nekem.
2019. máj. 27. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Sok kisgyerekes barátnőm van, én simán rászólok a gyerekeikre, nincs ebből probléma. De ők igazi barátnők, nincs belőle sértődés.
2019. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Rászólok.Rokonságba sok a hasonló korú gyerek(enyém is másfél éves) a többiek kicsit nagyobbak, szeretettel ölelgetik ,húzzák vonják de még ki tudják billenteni az egyensúlyából nem olyan ügyes mint ők, így aztán hol én, hol a másik,hol a harmadik anyuka szól rá valamelyikre.Ha normális a barátnőd akkor ezen nem sértődik meg.
2019. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Ket kisgyerekes baratnom van, tobbszor voltam egyedul a gyerekekkel, ha kellett, rajuk szoltam, ahogy azt is megbeszeltuk, hogy ok is nyugodtan raszolhatnak az enyemre. Egy 2,5 evesnel ez a korabol adodoan teljesen normalis, gyakran megesik. Ha nem latja a szulo, pedig ott van a kozelben, raszolok, es en kifejezetten orulok, hogy az enyemre sem hagynak ra mindent, ha en nem figyelek epp.
2019. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Bárki gyerekére rászolok, ha az én felügyeletem alatt van.
2019. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Minden aggodalom nelkul raszolnek.
2019. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs ott es nem lat akk megfenyegetnem a gyerekèt hogyha megegyszer hozzaer a gyerekemhez akk nem jon a Mikulas soha tobbet
2020. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!