Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan sors társaim...

Vannak itt olyan sors társaim akik nagyon-nagyon szeretnének gyereket de még nem lehet de, attól függetlenül nagyon bántja a dolog?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 16. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, itt vagyok én. Nem arról van szó, hogy borzasztóan bánt, hogy még nem lehet, de előbb be kell fejeznem az egyetemet, dolgoznom kell és a párommal közösen megteremteni azt, amiből már lehet babázni. Ez bőven 3-4 év még, ha nem több. Viszont ennek ellenére én már most babáznék, ha tehetném és nem számítana a pénz, de sajnos számít.
2019. ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én,nincsenek megfelelő anyagi körülményeink hozzá, és az egyetemet is el kell végeznem még, így még pár év biztosan mire belevágunk. Bánt a dolog, mert párommal mi már nagyon szeretnénk.Nem tudom hogy erre gondoltál-e, vagy amikor egészségügyi okok miatt nem lehet.

21/N

2019. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szintén 21/N ès igen énis anyagi problémákra gondoltam . Nem járunk egyetemre csak sajnos még nem lakás és csak pár év múlva tudunk venni ez kb 2-3éc múlva . Ami meg nagyon fáj hogy a családi barátunknak a felesége 3 évvel idősebb csak mind én és most terhes mikor látom a nagy hasát csak sírok és sírok nem is szeretnèm látni a csajt de sajnos fogom és még lehet keresztszülők is kell legyünk
2019. ápr. 16. 08:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csajok, kitartás! Mi is 4 évet vártunk a férjemmel az anyagiak miatt és nem olyan régen letelt ez az időszak. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer eljön ez az idő, egy egész életnek tűnt, sokszor sírtam már miatta, pokoli volt. De cserébe most teljesen biztos anyagi körülmények közé várjuk az első babánkat. Megérte várni :)

Szép napot nektek!

2019. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4


Jó ezt olvasni . Gratulálok :) énis már sokat sírtam remélem nekünk is hamarosan lehet .

2019. ápr. 16. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!