Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek után elengednéd vele?

Ezek után elengednéd vele?

Figyelt kérdés

Heti 1X muszáj munkába menni, értekezlet és egyéb dolgok miatt.

Ekkor egy ismerős srác vigyáz rá, aki csajozáshoz "használja". A játszóházban, játszótéren,...azt mondja, hogy az övé, és egyedül neveli,...szóval ezzel hülyíti a nőket.


Rokon, párod nem ér rá. Bébiszitter drága, és bizalmatlan lennek egy fizetős, idegen iránt.



2019. máj. 28. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Mi ertelme hogy ezta mondja hogy az ove? Es ha kerdik hogy hol az anyja mit mond?

Vagy ha a csaj meglatja veled a gyereket neked tamad hogy kie ez a gyerek?!.

Amugy ha jol elvannak akkor heti 1x kibirhato. De az okat megtudnam hogy mégis mire fel mondja hogy az ove?!

2019. máj. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Jó kis csajozós duma, egyedülálló apuka, menekülnék is rögtön. Ha normálisan bánik a gyerekkel, akkor nem rugnám ki emiatt.
2019. máj. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a logikát. Egy játszóházban mekkora esély van, hogy valaki pasizni menjen? Vagy annak, hogy több eséllyel induljon, hogy már van gyereke? Nekem ez egyedülálló gyerektelenként inkább kizaró ok volt. De amúgy nem tiltanám tőle, ha a gyerekemmel jól bánna
2019. máj. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3.

Ott vsz van pár gyerekes elvált/egyedülálló nő. Lehet nekik bejön a gondoskodó apuka képe.

Ha jól bánik a gyerekkel és tényleg csak ennyi problema van, akkor elengedném vele. Viszont ha téged ennyire zavar, akkor mondjuk mielőtt fogod és eltiltod, megpróbálhatnád megbeszélni vele, hogy ezt nem kéne.

2019. máj. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már ilyenről. De ha a gyerekkel jól bánik (gondolom igen, ha már imponálni akar) akkor szerintem semmi akadálya. Végülis nem tesz ezzel rosszat a gyereknek.
2019. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit sok volt az Éjjel-Nappal Budapest. 🤭
2019. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!