Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más anyuka is folyton ideges?

Más anyuka is folyton ideges?

Figyelt kérdés
Sajnos rám jellemző mostanában, nincs türelmem és bűntudatom van, hogy nap mint nap így látnak otthon. Vitaminhiány, alváshiány, kimerültség? Mi a megoldás?
2019. máj. 29. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Magne-B6-ot szedek. Csodákat művel az idegrendszeremmel.
2019. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vitamint szedni, aludni, lazítani.
2019. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Munkaszervezés, konkrétan a munka kiszervezése, vagyis segítség igénybevétele. A férjet nyugodtan be lehet fogni, és ha vannak nagyszülők, és ajánlkoznak, akkor őket is. Maximalizmus elvetése: nem kell naponta takarítani, naponta főzni, engedni kell a lazulásnak. Feltöltő családi programok kettesben és hármasban (vagy 4?)is. És tudatosság, ha már ezt így felismerted, nem kell mindenért szólni, nem dől össze a világ, ha más se tökéletes. Mosoly, kedvesség, higgadtság.
2019. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mostanában én is. Sok minden a nyakamba szakadt. Házvásarlás, felújítás, ami viszi a pénzt. Plusz ez az egész pakolászás, rossz az idő sétálni is nehezebb a totyogó meg igényli. Szóval nálunk is megy ez a feszültebbek vagyunk. Próbáld kiszelőztetni a fejed sétálni stb. Amúgy, ha indokolatlan az idegességed remeg a kezed fáradt vagy no stop akkor irány egy vérkép. Nálam súlyos vashiány van jelen. Ha épp nincs feszültség forrás akkor tudom, hogy be kell vennem a vasat. Szóval vizsgáld meg a körülményeket mi okozza, ha nem tudod megszüntetni kérj segítséget.
2019. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!