Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok folyton ideges?

Miért vagyok folyton ideges?

Figyelt kérdés

Röviden magamról annyit, hogy régebben lazán tudtam venni a dolgokat és többnyire nyugodt voltam ha új dolgokba kellett fogni emberekkel kellett találkozni, nem számított ki mit mond rólam/gondol rólam.


Aztán sikertelen egyetemi felvételi, szétment párkapcsolat és még egyéb dolgok után reggelente hasfájással és hányingerrel kelek, és ha még el kell mennem dolgozni/suliba akkor ezek erősebbek.

Ha emberekkel találkozok ugyanezek jönnek elő és konkrétan nem tudok semmibe se belefogni mert jön ez utána és félek hogy rosszulleszek ott mindenki előtt.

Már enni sem szívesen eszek a hányingertől való félelmem miatt és fogytam is egész sokat.


Nem valószínű hogy fizikai probléma mert már több orvosnál is jártam és nincs semmi bajom. Szerintem inkább pszichikai csak nem tudom hogyan kéne leküzdeni ezt mert nem nagyon tertható az állapot.


Kérlek segítsetek.



2017. okt. 26. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy csupán vitamin-, vagy ásványi anyag hiányod van (B vitaminok, Ca, Mg). A sport sokat segít levezetni a feszültséget.
2017. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sportolni most nem sportolok viszont vitaminokat szedek máár 1 hónapja kb.
2017. okt. 26. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!