Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nola női névről mit gondoltok?

Nola női névről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a neveket,és nekem megtetszett. Férjem szerint úgy hangzik mintha egy kisgyerek a Nórát nem tudná kimondani.
2019. jún. 2. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem szép név. 🖤 Biztosan lesz egy-két humorherold, aki elsüti a “Nolám, nolám”-ot, de ennél rosszabb sose legyen!
2019. jún. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem rossz, de nekem inkább a Nóra.
2019. jún. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Szép, de igaza van a férjednek.
2019. jún. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
New Orleans jut eszembe. Azt hívják így röviden. Nem asnám gyerekemnek, igaza van a ferjednek.
2019. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Férjeddel értek egyet.
2019. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon nem...ha itthon éltek, akkor adjatok normális, Magyarországon is vállalható nevet. Külföldön nem rossz, de magyar vezetéknévhez tragikus.
2019. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Hehe, az én férjem alapból raccsol, most elképzeltem, ahogy mondja a gyerek nevét, az ügyintéző meg reflexből beírja, h Nóra. xD

Amúgy a közvetlen környezetetek nyilván megszokná majd, máshol biztos, h lennének félreértések (nekem is fura nevem van, már megszoktam, h úgy mutatkozok be - a te példáddal élve -, h “Kovács Nola ellel”.

Am ja, igaza van a férjednek, pont olyan...

2019. jún. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát így belegondolva már én is nevetek rajta :D
2019. jún. 3. 12:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Én így nem adnám, hogy Nola, de ismerek egy Noémit, akinek az egyik beceneve Nola, és neki pl tök jól áll; tehát Noémit becézve szerintem nagyon jó:)
2019. jún. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!