Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves elvált Anyukák, ti...

Kedves elvált Anyukák, ti mennyi gyerektartást kaptok?

Figyelt kérdés

Hány gyerekre és mennyi az apukák keresete kb?

Előre is köszönöm.


2019. jún. 3. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 60 ezret kapok 1 gyerekre. Nem tudom az apuka keresetét, de külföldön dolgozik, és kb. 800 ezret biztos keres. Magyarországon jónak számított, de azóta én is külföldön élek, és itt csak zsebpénz ez az összeg.
2019. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Havonta 45 ezret egy gyerekre és a fiamnak ad 20 ezer forint zsebpénzt. Amit persze elszór mindenre még csak 11 éves.
2019. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én örülök ha apasági nyilatkozat nélkül fizet 15 ezret :S
2019. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát az elsőnek hát nem erőlteti meg magát akkor.. legalább foglalkozik a gyerekkel?

Utolsó uhhh az brutál..hát az semmire nem elég! Jesszus..

Középső még a tied a legreálisabb bár a zsebpénzt inkább neked adná pluszba h félretedd neki..vagy venne neki értelmes dolgot belőle.

2019. jún. 3. 15:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

100 ezret kapok,egy gyerekre.Apuka havi 700 ezret keres.

Így egyeztünk meg. Nincs róla papír. MIndig pontosan fizet, sosincs ebből gond, szerencsére békében váltunk el.

2019. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2 gyerekre 50-60 ezer kozt,apuka epp aktualis fizetesetol fugg.szazalekot kapok.

nem hivatalos az egesz fizuja,csak a bejelentettbol kapom, cserebe eleg gyakran vesz nekik cipot,ruhat.

ha az egesz fizujabol szamolnank a megitelt szazalekot akkor kb a duplajat kellene kapnom.

de nekem fontosabba jo kapcsolat vele,es az,hogy tenyleg foglalkozik a fiaival

2019. jún. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15 ezret ítélt meg anno a bíróság, de 11 év alatt eddig egy forintot sem kaptam. Nem tudom, hogy az apa mennyit keres. Őszintén szólva azt se tudom, él-e még, a számításunk után elég zűrös ügyei lettek, le is lépett külföldre, jó messzire. Jobb is így.
2019. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*szakításunk, nem számításunk, belejavitott a telefon
2019. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25ezret 1 gyerekre. És nem nagyon vesz neki semmit, sőt, van, hogy mondja a gyereknek, mikor megy hozzá, hogyha kell neki vmi (nem kaja, hanem vmi extra), vigyen magával pénzt...
2019. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30-at /gyerek. Semmit se vesz, és láthatás alatt hazajönnek enni (ha egyáltalán mennek)
2019. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!