Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka aki x...

Van itt olyan anyuka aki x éve depressziós és úgy szült?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia én az vagyok. Három éve elveszítettem a kisfiam, utána kezdődött. Szerencsére tavaly télen megszületett a babám, de hiába volt öröm, nem múlt el, sokszor szedtem akkor is xanaxot.
2010. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 18éves korom óta depresszioban szenvedek.Több öngyilkossági kisérlet és több honap kórházi kezelés van mögöttem.Most 28 vagyok van egy 25honapos kislányom.Igaz mikor megszületett nem voltam "aktiv"depresszios,de ugy tudom ebböl nem lehet kigyogyulni.Most várom második babámat és boldog vagyok.Bizom benne nem jön vissza az állapot.:(
2010. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is az vagyok kb.10 éve, gyógyszert szedek, van egy kisfiam 15 hónapos.Szeretném ha megosztanánk egymás között akár privátban, hogy ki hogyan viseli a depressziót és a gyermeket együtt. Én sajnos minden türelmetlenségemet a depresszióra fogok, bár a gyógyszerektől jól vagyok.
2010. júl. 8. 22:35
 4/4 A kérdező kommentje:

13:12-es ! te meggyógyultál? nem szedsz már semmit???

első! semmi antidepresszáns csak xanax?

2010. júl. 8. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!