Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket nem irritál Ördög...

Titeket nem irritál Ördög Nóráek youtubos rongyrazasa?

Figyelt kérdés
Mintha olyan sokan megtehetnék hogy ennyi helyre viszik a gyerekeket. Miért kell ezt közszemlére tenni? Mire jó?
2019. jún. 9. 08:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Azért nem irritál, mert nem nézem. Ugyanis ÖN-tól a hideg ráz valamiért. Egyszerűen irritál, borzasztó unszimpatikus.
2019. jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én sem nézem. Mégis ezredére dobja fel a youtube a videóikat. Közben pedig szalagcimekben megjelenik, hogy hol jarnak.. 🤮
2019. jún. 9. 08:13
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem irritál, mivel alap nem nézem. Maga a nő is kiborít, így olyan műsorokat sem nézek/néztem, amiben benne van. Szerencére nekem nem dobálja fel a youtube sem.
2019. jún. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem, most olvasok erről először, de továbbra sem fogom nézni. Hanem élem az életem.
2019. jún. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Egyetlen vlogjukat sem láttam, fel sem hozza a youtube egy ideje. Viszont engem azon felül, hogy nem igazán szimpatikusak, nem uavar. Attól nekem nem lesz jobb, hogy irigykedek. Amit meg tudunk adni a gyermekeinknek, azt megadjuk, ha ez nem havi 3 hét külföld, csak havi 1 állatkert meg heti 2 fagyizás, akkor ez van. Nem gondolom, hogy boldogtalanabbak lennének azért a gyerekeink, mert nem errdeti olasz agyit kapnak, csak a főzött magyart. 😊
2019. jún. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
49%

Az a nő alapból szánalmas :)

Nagyon unszimpatikus.

2019. jún. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem követem, de miért irritál? Megtehetik, akkor tegyék, én is szívesen bejárnám a világot a családommal. Csak engem a fene sem szponzorál... 😀
2019. jún. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
A Google, a Youtube keresőmotorja is eleve priorizál, szokás/nézettség (a tiéd természetesen, meg aki még használja a gépedet) alapon dob fel találatokat. Érdekes, velem sehol sem jönnek szembe, sem szalagcímekben, sem másutt, ők ugyanúgy nem, mint bárki más aki vlogol, mert egyszerűen sosem néztem még egyet sem meg. Így a Youtube sem dobja fel találatként, az oldalsó fülben és ajánlatként sem. Tévém nincs, pontosabban van, de az előfizetést 2013-ban mondtam le, ha mozizni akarunk a laptopot kötöm a tv-re. Ami pedig a böngészőmet illeti, a Chrome kezdőoldalon egyáltalán nem jön fel velem szemben semmi bulvár sosem. Alapon nem érdekel a bulvár, nem érdekel senki magánélete, egyetlen vlogot sem nézek, pláne nem celebes-gyereknevelőset. Biztosan irritálna engem is, de nagyon könnyű, hogy teljesen kizárjam ezeket az életemből, más is megteheti. Itt belefutok néha, hogy valakit irritál ez-vagy az. Nem fogja sehol sem feldobni a böngésződ, ha nem nézed sosem ezeket, mert mondom, külön informatikai terület épül arra, hogy a találatokat használat-központúvá tegyék, ebben van a pénz ugyanis. Amire nem kattintasz, nem fog szembemenni. Így például ha mosógépet keresek, utána pár napig biztosan dobál fel majd nekem hirdetéseket, meg weboldalak reklámját amik forgalmaznak ilyet, de aztán leáll vele és rátér arra, amivel ténylegesen foglalkozom, de ha ez a pár nap is irritál, akkor törlöm mindenestől az előzményeimet és "tiszta lappal" kezdek. Nem bonyolult dolgok ezek, ha idegesít, ignoráld, a böngésződ pedig a szokásaidat követve nem fogja mindig az arcodba dobálni azt, amire nem vagy kíváncsi, maximum random néha felbukkanhat itt-ott, akkor meg tovább görgetsz. Problem solved.
2019. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem nézem a videóikat (más youtubert igen) és fel sem dobálja szerencsére. Az hogy ez miért jó? Mert ez kell a népnek, gondolom rengetegen követik őket és nézik a videóikat, ha nem lenne közönség nem csinálnák ezt. Én irigy nem vagyok rájuk meg senkire, azért dolgozunk a férjemmel, hogy nekünk is mindenünk meglegyen, irigykedésre nincs időnk. Én nem tenném közszemlére az életem mert túl sok rosszindulatú és bunkó emberrel találkoztam már de ők amúgy is ismert emberek, miért is ne tennék. A gyerekeket mondjuk nem értem miért kell ennyire mutogatni, később ezt nem biztos, hogy díjazni fogják.
2019. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Van saját életem, nem érdekel a másé. Érdekes, nekem soha nem dobja fel a net. Amúgy meg miért ne utazhatnának? Én is megtenném ha lenne rá lehetőségem, az is lehet, hogy videókat is csinálnék róla, és megmutatnám másoknak is - mondjuk főleg az ismerősöknek, mert max. rájuk tartozik.

Mellesleg a gyereket nagyon sok helyre lehet vinni akkor is, ha nincs pénze az embernek. Kirándulni szinte ingyen lehet. Attól, hogy irigykedek másra, nekem és a gyerekemnek nem lesz jobb. Saját életével foglalkozzon mindenki, ne a máséval.

2019. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!