Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vásároltatok mikrós sterilizál...

Vásároltatok mikrós sterilizálót? Hogy végzitek a sterilizálás folyamatát?

Figyelt kérdés
Philips Avent csomagban 12e Ftért van steri és 4 cumi.Vagy külön olcsóbb és ki lehet főzni?Ti hogy oldottátok meg?
2010. júl. 8. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen sterilizálóm van (avent mikrós). Márnem sterilizálok, de nagyon-nagyon szerettem! Beönt a víz, bepakol, mikró beállít, 5 perc (nem tudom már, pontosan mennyi) és kész. Nagyon megérte! Én úgy vettem, hogy mellszívó volt hozzá asszem. Na, az is jó volt (kézi) fél évig fejtem vele és adtam másik babának...
2010. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én sterilizáló folyadékot használtam a fiam 3hónapos koráig, aztán már csak simán mosogattam mindent.
2010. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én vaterán vettem használtan pár ezerért, mellszívót is. 2 dl vizet kell bele önteni, be a mikróba teljesítménytől függően 5-7 percre és kész. a kifőzésnél sokkkkkal egyszerűbb, szerintem. én nagyon sokat használtam! cumisüvegért előre ne adj ki pénzt, lehet, hogy nem is kell majd. mi sem használtuk, szerencsére csak egyet vettem.
2010. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha lesz tejem akkor nem is kell semmire csak később cumisüveg?És akkor a steri is felesleges?És különböző márkájú cumit bele tudok tenni ezekbe a steriolizálókba?Pl. a Philipsbe a Tomme Tippee cumi?Vagy pl amit a DMben vettem?
2010. júl. 8. 16:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyenünk van, ugyanígy cumisüvegekkel.

Mi nagyon szeretjük őket, megérte megvenni.

2010. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bármit beletehetsz!

Én szoptattam 1 éves korig, de nagyon jó volt a cumisüveg, mert fagyasztottam is le tejcsit és ha elmentünk valahová a férjemmel, akkor anyukám vagy anyósom adta a fagyasztott anyatejcsit cumisüvegből.

2010. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi egyszerű sterilizáló zacskókat vettünk!12 db volt a dobozban!Vizet kell bele tölteni,bele a cuccokat,be a mikróba és pár perc múlva kész!Egy zacsit 4x lehet felhasználni és a 12 db 4600 Ft volt!Mire elfogy,már nem is kell ez a herce-hurca!
2010. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem noname mikrós sterilizálót, azt hiszem 1500-ért. Mindent beleteszek, kivéve a mellszívót, azt chicco folyadékban sterilizálom.
2010. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hónapos, szopik. 2 db játszócumija van, 2 db cumisüvege: 1 tejes (ha pótolni kell v. nem vagyok itthon) és 1 vizes-teás. Ezeken kívül 1 műanyag kiskanál, 1 pár tejgyűjtő kagyló és 1 mellszívó amiket sterilizálok a mikróban vagy a folyadékban :) A mikróban gyorsabban megvan, mint a folyadékban, az az előnye, de a folyadékba meg olyat is beletehetsz, amit nem szabad főzni vagy mikrózni. Szóval nem baj, ha van mindkettő.
2010. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a Tescoban vettem saját márkás mikrós sterilizáló egény, inkább dobozt. 1700 Ft. volt, belefér a mellszívó, két cumisüveg kiskanál, játszócumi egyszerre. Meg vagyok vele elégedve, mindennap használom.

Bepakolom bele a cuccokat, öntök bele 2 dl vizet és 4-5 percig mikrózom. Ha nem nyitod fel a tetejét, elvileg 18-24 órán át steril marad benne minden.

2010. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!