Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire szukséges szerintetek...

Mennyire szukséges szerintetek sterilizálot venni?

Figyelt kérdés
Regebben eleg volt kifozni a cumisuvegeket,cumikat,ragokakat stb.Tudom egyszerubb a mikros gozoles 2 perc alatt,de csak az idomegtakarítas miatt fontos?
2011. okt. 3. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem volt sterilizáló, mégsem lett semmi baj.


Manapság túl sok felesleges dolgot sóznak az emberre aki ha befolyásolható, meg is veszi.

pl. bébikomp stb.

2011. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt sterilizálóm.Kifőzöm,van rá időm,neked is lesz és az ugyanolyan jó.Amúgy ha szoptatni fogsz akkor meg kidobtál érte egy csomó pénzt.
2011. okt. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg hogy szükséges-e egyáltalán cumisüveg, mert ha anyatejes lesz a baba akkor csak mellszívót kell fertőtleníteni, de én pl azt sem sokat használtam. Azt meg elég kifőzni, vagy fert. oldatba tenni. Játszócumink sem volt nem is ajánlják, a rágókákat meg néha kifőztem, néha meg a fertőtlenítőbe tettem. De az ilyesmiket nem kell agyon sterilizálni.

Tápszeres babánál viszont biztos hasznos megvenni a sterilizálót a gyakori használat miatt.

2011. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én nem vettem, nem hiányzott:)

Amit kellett, kifőztem.

2011. okt. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem is gondoltam volna h ennyi "nemfontos" valaszt fogok kapni...orulok neki mert nem akarok feleslegesen kidobni ra penzt.Na akkor majd meglatjuk tapos e lesz a kisfiunk vagy szepen fog szopizni,koszonom szepen a valaszokat,es tovabbra is varom a tobbiektol...Boldog babavárást 28+0 ksm
2011. okt. 3. 10:18
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges vacak. Mi egyszerűen egy lábos forró vízben kifőztük, amit kellett.
2011. okt. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én vettem, szeretem is használni. Nekem egyszerűbb, mint kifőzni.

De nem kötelező, tudnék élni nélküle.

2011. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nem sikerült a szoptatás. Viszont 7,5 hónapig tudtam cumisüvegből anyatejjel is (fele-fele arányban) etetni a babámat. Először én is feleslegesnek tartottam a sterilizálót, de mikor rájöttem, hogy a 3 óránkénti fejés, tápszerkészítés, etetés fog nálunk állandósulni, s után még - akár az éjszaka közepén is - ki kell főznöm a teljes felszerelést (2 cumisüveg, mellszívó), feladtam. Nekem hatalmas segítség volt a sterilizáló. Elsősorban a monotonitás melletti megőrülés elkerülésében, másrészt mert elkezdett penészedni a lakás, mert bizony előfordult, hogy nem tudtam 5 perc után elzárni a gázt, vagy hiába forrt fel a víz, valami mással voltam épp elfoglalva, s eltelt 10 perc is, mire beletettem az edényeket.

Szóval szerintem is várd meg, hogy alakul nálatok a szoptatás, s ha szükséged lesz rá, a párod bármikor meg tudja venni. Esetleg annyit tégy meg, hogy kinézed, milyet szeretnél, hogy ne kelljen neki a hatalmas kívánattal szembesülni a boltban.

2011. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
oke koszi szepen.akkor azt fogom tenni,megvarom h fogok e tudni szoptatni es ha ra lesz kenyszerulve a tapra akkor veszunk csak
2011. okt. 3. 12:13
 10/14 anonim ***** válasza:
én is a lábasos kifőzősök táborát erősítem. Viszont ha kapok, a kórházba fogok venni olyan sterilizálót, ami hideg vízzel is megy, már ha van ilyen por vagy oldat, mert a kórházban a bimbóvédőmet nem tudtam rendesen tisztítani.
2011. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!