Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni időszakban...

Szülés utáni időszakban mennyit szexeltetek?

Figyelt kérdés

Nyilván a 6 hét letelte után.

Mi 2 hónappal a szülés után kezdtük újra, eleinte fájt pedig császár volt, kb első 4 alkalom nagyon. Így megint kimaradt 1 hónap, aztán az elmúlt 2 hónapban kb heti kétszer vagyunk maximum együtt. Most 5 hónapos a baba.

Kicsit kevésnek érzem, jó lenne többször, de fáradtak vagyunk sokszor estére meg még bár akarom de nehezen veszem rá magam hogy elkezdjük. Folyton a babát hallgatom nem e ébredezik..

Nektek hogy alakult?


2019. jún. 17. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
6 hetes kontroll utáni este már szexeltünk. Nem fájt, nem volt kellemetlen egy kicsit sem így visszatértünk az eredeti állapothoz; minden másnap szexelünk de van olyan időszak, hogy minden nap. Gátvédelemmel szültem egyébként ha ez számít.
2019. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is fájt,szerintem a többség így van vele.4 gyerekünk van,mindnél fájt.De más volt az összes,az első gyerek után pl egyáltalán semmi kedvem nem volt hozzá,a 6 hét letelt utána megpróbáltuk,nem volt jó,aztán eltelt kb 4 hónap mire már én is úgy éreztem,hogy szeretném.Most a negyedinél meg már alig bírtam várni,első 2 fájt,aztán most már próbálunk rendszeresen hetente együtt lenni.

De ne aggódj emiatt,meg pici a baba,erthető,hogy inkább rá figyelsz.El jön meg a ti időtök:)

2019. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
*hetente többszört akartam írni
2019. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

A sexben nem csak az aktus van, 100 millió egyéb kielégítő dolgot lehet csinálni, amig gyógyulsz.:)

Hajrá!

2019. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Oszinte leszek: regen imadtam csinalni, meg szules inditas elott 2 oraval otthon csinaltuk, szval tenyleg nagyon sokszor.... aztan megszultem, es remeltem tovabb tart a 6 het, mert mar a gondolata is elborzasztott az egesznek. Csaszarral szultem amugy, es megis. Nagyon fajt is, rossz is volt, pedig a ferjem mindent megtett, es megis. Most heti 2-3 alkalommal belemegyek, de inkabb kerulom a helyzeteket is, amikor esely lehet ra, mert csak muszajbol adom meg magam. Neha kezdemenyezek, de oszinten, mire vegeztem mindennel es a gyerek is alszik, kb hegyet maszni is nagyobb kedvem van, mint szexelni.
2019. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Minden terhesség és szülés emelt a libidómon, szóval ha fajtam múlna, napi többször is összebújnánk. 😄 Mivel a férjem energiái végesek, heti 3-4 alkalom van. 😊 Terhesen is és szülés után is így volt mindegyik gyereknél, csak a 6 hetekre álltunk le.


Ja és nekem nem fájt az első sem, sőt... 😊

2019. jún. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Le a kalappal mindenki előtt...

Nekem 6 het után is fajt a császáros hasam,kialvatlanul,nulla energiával a fejemben sem jart a szex. Tetőzve a szülés utani depivel... 4 honap elteltével ereztem ujra hogy szeretném.

2019. jún. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél 6 hét után voltunk együtt, fájt, így óvatosan kellett. A 3. Alkalom után volt jó, de sikosító kellett, mert a nagy után száraz maradtam.

A kicsi után a 8.héten voltunk együtt, de nem esett olyan jól, nem tudtam elengedni magam, pedig nem fájt. Aztán 3 hos volt a kicsi, mikor visszaállt a nemi életünk és élveztem. Szerencsére a szárazsággonsjaim megoldódtak, szoval jobb lett a szex sikosito nelkul is.

2019. jún. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi nem egészen vártuk ki a 6 hetet, mindketten vágytunk már egymásra. Az első pár alkalom fájt, de nem annyira, hogy ne tudjak elélvezni, úgyhogy nem volt kellő visszatartó erő a fájdalom. Én nen császáros voltam.

Viszont a gyakoriság mégis csökkent. Régebben kb. naponta szexeltünk, most kb. heti 3-szor, pedig már lassan egy éves a baba, de köztünk alszik, ami visszaveti az együttléteink számát, mert sokszor túl fáradtak vagyunk felkelni és átmenni a másik szobába. Szülés előtt ilyenkor akár félálomban is szexeltünk, ha ki voltuk purcanva, most ez így nem megy, pedig most még gyakrabban vagyunk hulla fáradtak. Hamarosan át is szoktatjuk saját ágyba a dedet, mert ez így nem állapot. Talán ha vége az éjszakázásoknak és nem este 10-kor próbálnám majd behozni az elmaradt házimunkát, akkor gyakrabban is fogunk szexelni. De mi nem szenvedünk aktívan ettől a heti 3-tól sem. Főleg mert heti egyszer a nagyinál vannak a gyerekek, és így a 3-ból egy nem sima elalvás előtti szex, hanem valami felszabadult, kiélvezős bepótlása az elmaradt alkalmaknak hosszú előjátékkal, utójátékkal, ráadással meg mindennel, ami kell (ha többször vagyunk együtt aznap, azt akkoris egy alkalomnak számolom). Egészen mas minőségű az együttlétünk egy teljesen gyerekmentes lakásban.

Amúgy van két nagyobb gyerekünk, így a hétvégi délutáni alvás alatti alkalom is ugrik, mivel az egyik már nem alszik, kisiskolás. Ezért kell csak az éjszakákra szorítkoznunk.

2019. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!