Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Próbálkozós időszakban adhatok...

Próbálkozós időszakban adhatok vért?

Figyelt kérdés
Rendszeres véradó vagyok,nagyon ritka a vércsoportom, és küldtek ma sms-t véradásról, ahova szívesen mennék.2 hete próbálkozunk csupán a babával, ilyenkor adhatok vért vagy inkább ne tegyem?

2017. dec. 21. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Én adtam. A vérellátóban nem örültek neki, mert terhesen úgyis vérszegény lesz az ember, le akartak beszelni, de nekem bivaly jó verkepem van, első terhességnél sem voltam vérszegény. Nodokim azt mondta, hogy én adjak nyugodtan. Amikor hónapokig menstruáltam, akkor sem ment a hemoglobinom 150 alá. Doki szerint elpusztíthatatlan vagyok. 😂 Ha hajlamos vagy vérszegénységre, akkor ne adj.
2017. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Én nem adnék már.
2017. dec. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy adjál, elsőre nagyon ritkán lesz valaki terhes, minimum pár hónap kell hozzá.
2017. dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Én elsőre terhes lettem.. Szerintem jobb az óvatosság.
2017. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én is úgy gondolom, hogy kicsi az esélye, hogy azonnal összejöjjön a baba, vérszegény meg soha sem voltam, és szívesen segítek. Lehet egyszer nekem is szükségem lehet vérre.Köszönöm még egyszer!
2017. dec. 21. 10:10
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
És ha elsőre összejön (nekem összejött)? Akkor se lesz semmi baja.
2017. dec. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De az is lehet, hogy elmegyek és megkérdezem az ottani dokit, hogy mi a véleménye a helyzetről, ha ő nemet mond akkor hallgatok rá egyértelműen.AB negatív vagyok, így mindig mondják, hogy annyiszor adjak vért ahányszor csak tudok, de azérr veszélyeztetbi magam (magunkat) nem fogom.
2017. dec. 21. 10:14
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Akkor adj. :) Nekem mindegy.
2017. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
De.. szerintem nem véletlen, hogy terhesség alatt nem lehet vért adni. És attól, hogy még nem tudsz róla lehet hogy már terhes vagy. Én a baba próbálkozás előtt óvatos voltam, nem ittam alkoholt, nem szedtem semmilyen gyógyszert és tudatosan jobban vigyáztam magamra, minden lehetséges veszélyforrást kerültem. De ismétlem..nekem mindegy, hogy adsz e vagy sem. Lepontozni is le lehet és jöhetnek a semmi baja nem lesz tőle válaszok..én akkor is így gondoltam. :) Üdv.
2017. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam le, valószìnű, hogy a többi valaszoló tette.Én is vigyázok magamra nem iszom alkoholt, nem cigizek, vitaminokat szedek...Az élet pedig eldöntötte ezt a mai véradás dolgot, sajnos nem értem volna oda mert csak 3 óra hosszás volt a ma meghirdetett véradás, így nem mentem.
2017. dec. 21. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!