Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik voltak a legutálatosabb...

Mik voltak a legutálatosabb mondatok a párodtól a kisbabás időszakban amíg otthon voltál?

Figyelt kérdés

Tőlünk néhány példa:

Tedd már cicire! (szerinte mindenre ez a megoldás)

Mit csináltál egész nap?

Miért ordít már megint?

Ez 10 perc alatt megvan, mi tartott olyan sokáig? (általa soha nem csinált dolog)

Nem takarítottál?

Csinálj már vele valamit, te vagy az anyja!


2018. okt. 21. 22:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te rossz emberrel vagy együtt.
2018. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem egy bunkónak szültem gyereket.
2018. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Elottem mind a 2 hozzaszoloval eggyet ertek! Hogy mondhat ilyet neked a gyereked apja??? En ferjem soha nem mondott semmi rosszat, sot amikor itthon van velunk akkor o szokta etetni a gyereket meg lefoglalja. Szegyelje magat a parod! Azt hiszem ha az en ferjem mondott volna ilyeneket nekem akkor annak jo vege nem lett volna, fel is ut-le is ut.....
2018. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Bunkó vagy nem bunkó,nálunk is szoktak hasonlók elhangzani. A négyes meg az utolsó nálunk is van. Hát mitmondjak nem lehet minden férfi minta apa és férj. Vannak viták. Ez van.
2018. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén, soha semmi ilyesmi nem volt. Nem ilyen a gondolkodása. Egy éve szültem, de terhesség alatt is itthon voltam.

Amiket felsoroltál, olyat normális férfi nem mond a feleségének.

2018. okt. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmire nem emlékszem. Bárhogy is gondolkodom.
2018. okt. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Most elgondolkoztam, szerintem a legutálatosabb az volt, hogy “pont olyan az orra, mint a tiéd”. Utálom az orrom. Egyébként nálunk inkább ilyenek hangoztak el a kisbabás időszakban:


Hagyd a főzést, pihenj, amikor alszanak, mit hozzak vacsira?

Ülj be a kádba, addig elaltatom őket.

Köszönöm, hogy mostál/főztél a gyerekek mellett!

Szülinapi tortára: mikor volt erre is időd?

És a leggyakrabban: szeretlek, csodálatos anya vagy!

2018. okt. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hat, h oszinte legyek egyik sem.
2018. okt. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
"Maradok itthon én a gyerekkel ha nem tetszik valami, te pedig mehetsz vissza dolgozni." Hozzáteszem sose foglalkozott a kisfiunkkal Ez van, beismerem, rossz embernek szültem. Ezek kőkemény mondatok, nálunk is elhangzottak. Sajnálom..
2018. okt. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%
Nem volt ilyen. Igaz, nálunk sosem szaladt a ház, mindig rend volt és tisztaság.
2018. okt. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!