Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehet, aki két hónapos...

Mit tehet, aki két hónapos terhesen munkanéküli lesz?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha kiraktak?Próbaidős voltam itt derült ki a pici,ti mit tennétek..kétségbe vagyok esve:(
2007. dec. 7. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a lényeg hogy szülés előtt legyen meg 180nap munkaviszonyod.ez lehet gyes gyed táppénz is.talán próbálj meg másik munkahelyet keresni vagy menj el a munkaügyi központba ott biztosan tudnak okosabbat mondani:)

beszélj a védőnővel hátha ő is tud segíteni.

tudom nem könnyű de most nem kéne idegeskedni.valahogy úgyis lesz és reméljük minden rendben lesz!:)

sok sikert neked!:)

2007. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbaidő alatt sajna elküldhetnek.

PRbólj meg más munká keresni, és ne mond meg, hogy terhes vagy, de legyen kiskönyved!

Ha nincs 200 munkában tölött napod, nem jár munkanélküli segély sem.Ha 180 napod sincs, akkor táppénz sincs.

Sajna nehéz helyzet, én is ilyenbe kerültem majndem...És a magyar állam igen, pénz nélkül hagy egy terhes nőt...

2007. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Viszont kiindulva abból,h a romák minden szarért segélyt kapnak,ha minden kötél szakad jó lenne beszélni az önkormányzatban valakivel erről.Biztos van valami egyéb megoldás,csak azt kell bizonyítani,h létminimum alatt leszel.A gyes meg a családi pótlék alanyi jogon jár!Ez kb. 40e ft.
2007. dec. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!