Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem féltetek amikor gyermeket...

TheReaper88 kérdése:

Nem féltetek amikor gyermeket vállaltatok, hogy még jó neveléssel is rossz útra tér, netán gyilkos lesz?

Figyelt kérdés
Én azért nem vállalok gyereket, mivel nem szeretném, hogy bűnöző legyen belőle és valami rosszat tegyen jó nevelés ellenére is. s ez miatt is az én nevem csorbulna
2019. jún. 20. 19:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem, kár ilyen hülyeségeken agyalni :D Nem normális dolog, hogy ilyen miatt nem vállalsz gyereket, pláne az utolsó fél mondatod miatt, ez azért eléggé arról árulkodik, hogy nálad valami nem stimmel.

Inkább mondd, hogy te nem akarsz gyereket, mert csak, az egy sokkal értelmesebb dolog, mint ilyen marhaságokkal indokolni.

2019. jún. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nezzetek csak meg Norman Batest.... pedig az anyja imadta szerette ;)
2019. jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Pontosan erről van szó. Erről írtam többek között. Norman Bates beteg volt, ami ellen nem tud tenni a nevelés, és a szeretet sem teljesen. Azonkívül nem volt túl boldog élete az anyja mellett sem.
2019. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Norman B csak 3gy kitalált karakter
2019. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!