Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha szülés óta már újra teljesen lapos a hasam, akkor a hasizmom sincs szétnyílva? Vagy nincs összefüggés?

Tudom, hogy hogyan lehet kitapintani. De fogalmam sincs, hogy milyennek kellene lennie alapból, így nehéz viszonyítani. Terhesség előtt nem is hallottam róla, hogy szétnyílhat, így nem is vizsgálgattam.

Szeretnék elkezdeni edzeni, de nem szeretnék kárt tenni benne, ha esetleg még nem záródott.

Kivel lehetne ezt megnézetni?

jún. 21. 10:11  Privát üzenet  

A válaszok

Ha szét lenne nyílva, arról tudnál, érethető

Amúgy nekem 6 hetes kontrollon nézték, de azt is elmondták hogx élhetem a szokásos életemet. Már amit szoptatás mellett lehet

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 21. 12:30 Privát üzenet
Ha tudod hogyan lehet kitapintani, akkor logikus. Ha nem fér be az ujjad nincs, ha 1 befér 1 ujjnyira van szétnyílva, ha 2 akkor 2-re és így tovább. Nem bonyolult..!?

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 21. 14:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves 2es!

A hasizom alap állapotban sem zárt teljesen. Nézz meg egy anatómiai képet róla. Ezért nem tudom eldönteni, nem tudom, hogy terhesség előtt mennyire fért be az ujjam.

# 3/4Időpont jún. 21. 22:28 Privát üzenet
Szerintem nincs összefüggés. Nézz rá Rubint Réka hasára, totál szét van nyílva neki.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 21. 22:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aki az első gyermekét a kiírt dátum után szülte, annak a többi szülése mikor volt? Mire számíthatok? Van egyáltalán összefüggés?
Akiknek sokat tágult/szélesedett a csípője terhesség alatt mindenki megtudta szülni a gyerekét? Van összefüggés?
Szülés utáni vérzés és korábbi menstruációs erősség között lehet összefüggés?
Ti hisztek benne, hogy van összefüggés a szülés könnyűsége/gyorsasága és a baba síróssága között?
Szerintetek van összefüggés a szülés utáni depresszió és a szoptatás között?
Lehet összefüggés a szülés és az őszülés között?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!