Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használt kismama ruhát hol...

Használt kismama ruhát hol lehet venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy nem éri meg pár hónapra tizenezerert venni (nem sajnálom a pénzt, de szerintem eléggé túl vannak árazva) Néztem már jófogáson, de jó lenne egy olyan bolt, ahol fel lehet próbálni és egyszerre be lehet vásárolni és nem egy-egy darabért rohangálnèk. Köszönöm a válaszokat

##Kismama ruházat ##hasznlat ruha
2019. jún. 21. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

A humana nevezetű turik igen minőségi ruhákkal foglalkoznak , elfogadható áron ! Rengeteg kismamának való ruhát vettem ott , töredékéért a rendes bolti árnak ! Úgyhogy javaslom nézz be oda ha elérhető távolságban van neked !


Persze ne úgy képzeld el hogy bemesz és akkor külön kismama részleg meg ilyenek , ugyan úgy vallfara akasztva ki kell válogassd ami neked tetszik és természetesen fel próbálni, cserébe egy kismama ruha áráért (10.000) veszel ott 7-8 db-ot !

Nagyon nem mindegy !

2019. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piroska és a farkas ***** válasza:
90%
A Vörösmarty téri H&M- ben van kismamarészleg, és szerintem az alapdarabok, mint póló, szoptatós felső egész korrekt àron vannak. A többi kismamabolt, mint Hellobaby vagymi és tàrsaik, arànytalanul dràgàk valóban. Ha fent vagy face- n, több hasznàlt kismamaruhàs csoport is van, érdemes csatlakozni, hasonló méretű anyukàtól akàr teljes kismamaruhatàrat is àtvehetsz.
2019. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szuper. Valami ilyesmire gondoltam. Van jópár boltja, egyiket célba veszem majd. Köszönöm.
2019. jún. 21. 14:10
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Podmaniczky utca kerekpocak bababolt
2019. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 piroska és a farkas ***** válasza:
58%
Ha a h&m- re gondolsz, alig van olyan boltjuk, ahol van kismamarészleg. Online érdemes végignézni a kínàlatukat, de amúgy a Vörösmarty térin kívül én nem is tudok olyat, ahol van. Westendben, Àrkàdban legalàbbis nincs.
2019. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A személyes vásárlás híve vagyok ruhában. Szeretem látni magamon és ha nem jó, akkor nem tartottam fel senkit feleslegesen. A H&M is jó ötlet. A neten már láttam hogy van nekik kismama ruha, de boltban nem, így azt hittem csak neten érhetőek el. Köszönöm a válaszokat.
2019. jún. 21. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!