Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol vannak jó kismama boltok...

Hol vannak jó kismama boltok Budapesten?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok és pár dolgot (napdág, szoknya) szeretnék már várásrolni magamnak, mert egyre szűkösebbek a cuccaim. Segítsetek gyakorlott anyukák, hol találok Budapesten jó minőségű, de nem túl drága boltot/boltokat?

#Boltok?
2015. jan. 9. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akár a Tescoban(F&F)a C&A-ban,de az Auchanban is szoktak nagyon jó kismamaruhák lenni.Ráadásul az Auchanban január vége körül szokott lenni a baba-mama hét,olyankor szinte minden ebbe a kategóriába tartozó dolog(ruhák,pipere,babakaják,pelenkák,törlők stb.)le van árazva.Saját véleményem(3 gyerekem van,anyagilag jól állunk),hogy kifejezett kismamaruhákat nem érdemes venni,mert horror áruk van,és pár hónapnál nem hordod tovább(eladni fillérekért lehet csak).Én leggingseket,tunikákat hordtam(2 babám májusban,1 ősszel született).2 nadrágot,és 2 spéci,kismama harisnyát vettem csak.
2015. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!