Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért áldozol fel sok mindent/...

Miért áldozol fel sok mindent/életed azért hogy gyereket nevelj, hisz mikor felnőtt lesz elköltözik, és alig fogod látni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Anyukádat kérdezted már??

Napi provokáló kérdés...

2019. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Semmit nem áldoztam fel értük, imádom mind a négyet. Sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok, mióta megszülettek. A cél pedig az, hogy normális, értelmes, munkára alkalmas felnőttekké váljanak, akik nem a férjem és az én nyakamon csüngnek majd.
2019. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan ez az igazság,ebben pont semmi provokáció nincs.
2019. jún. 24. 11:17
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Gyereket nem magadnak szülsz, hogy legyen társaságod.

Fel kell fogni, hogy a gyerek egy külön ember.

Súlyos igazság, hogy egy gyerek soha nem tölthet be hiányt, mert az szinte biztosan teher lesz rajta. Egy gyereket nem lehet azzal terhelni, hogy a szülei magányosak, nem voltak képesek maguknak baráti kört összehozni, saját életet kialakítani, úgyhogy akkor is csüggeszkednek a gyerekükön, amikor az már felnőtt, és a saját életüket kellene élniük.

Szóval azért áldozok fel sok mindent, mert 1. a szaporodás eléggé alapkésztetés, tehát nagyrészt biológiai is, 2. mert szeretném kivenni a részem a jövőből én is, oly módon, hogy világra hozok egy újabb emberi lényt, és egy kicsit tovább élek majd benne.

Közben pedig élem a saját életemet, és nem a gyerekemét, mert az én életem az enyém, nekem is csak egy van. Lehet ám a gyereknevelést is úgy csinálni, hogy nem "áldozod fel az életed", normális ember maradsz.

2019. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Mert talán ez az élet rendje. Ha senki nem tenne így, kihalna az emberiség. És egyáltalán nem biztos, ha vki felnő, elköltözik, hogy alig fogják látni a szülők.
2019. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Napi "childfree vagyok de itt cseszem a rezet egész nap és a gyereknevelés értelmetlenségéről akarok témázgatni" című rovatunkat olvashatják.
2019. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez a kérdés pont annyira értelmes, mint azt kérdezni, hogy miért főzünk órákon át gürizve a konyhában, drága alapanyagokból, hisz 15 perc alatt megesszük, másnap meg a wc-n lehúzzuk...
2019. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Sajnálom édesanyádat. Én hetente 1-2-szer látom az enyemet es minden nap telefonálunk.Vagy szerinted mit kellene? 32 évesen költözzek haza?

Jesszus....

2019. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Senki nem értette a kérdést,semmi gond :)
2019. jún. 25. 10:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha körülötted senki nem érti mit akarsz, akkor szerinted kinek a készülékében lehet a hiba? 😃
2019. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!