Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hanyos hasmenes virus, hogyan...

Hanyos hasmenes virus, hogyan segitsek? Merjek aludni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

10honapos babam elkapta tolem a hanyos hasmenes virust.

4. Napja tart .

Elso nap 1x hanyt+hasmenes+laz. Voltunk orvosnal, csak lazcsillapitast javasolt.

2.nap tobb hasmenes, laz, de hanyas nem volt.

3.nap hanyas, a lat elmult a hasmenesek szama nott.

4. Nap 4x hanyt+kb 10( minimum) hasmeneses pelenka.

Voltunk a korhazba mert feltem, hogy kiszarad, alig van pisis pelusa, inni kb 50-100milik jozott tudok vele kb 1,5-2orankent. Ors-t probalok bele tunkolbi de nem nagyon vevo ra plusz a korhazba kaptunk hanyascsillapitot ami nem hatasos mert kijott:/

Mikor lesz vegre vege? Megszakad a szivem rajta. Gyenge es rosszkedvu :( szinte csak tapszert fogad el es egy kis teat

Eddig nem sokat aludtam ejszaka mert feltem, hogy hanyni fog es nem veszem eszre. Na reggel arra keltunk, hogy hany ...... merjek aludni? Vagy kavezzak be inkabb es toltsem fent az egesz ejszakat?

Esetleg milyen tanacsokkal tudnatok szolgalni?


2019. jún. 29. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aludj mellette, a hányasra fel fogsz ébredni. Jobbulást a picinek!
2019. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha betegek voltak a gyerekeim, mindig velem aludtak, így kéznél voltam, ha bármi van. Azzal semmiképpen nem segítesz rajta, ha nem alszol és kimerülsz. Az ilyen előbb-utóbb megbosszulja magát és olyankor alszol el nagyon mélyen, amikor esetleg nem kéne. Amennyit tudtok, pihenjetek, ez a legfontosabb.
2019. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom!! Velunk alszik egyebkent, csk nagyon felek h nem ebrednek fel :(

Meg egy kerdesem lenne ... koltogessem h mar elludt, hogy igyon?

2019. jún. 29. 22:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egymás után kétszer esett bele a fiam a tavasszal. Ő minden hányást sírással indított, de arra is felébredek ilyenkor ha csak megmozdul. Ne keltsd fel, bőven elégszer kelti a kaka vagy a hányás. Lassan de biztosan javulni fog. Az ors-t meg csempészd bele a tápszerbe vagy fecskendővel próbáld beadni neki. Ha csak tápszer megy az már jó, inkább napjában 10-12x kisebb adagokat akár 20-30 milit csak lehetőség szerint maradjon benne. Hasmenésre mit kapott? Smecta vagy tasectan maxi mennyiségben és pár nap és rendben lesz.
2019. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos hasmenesre nem kapott semmit, mert itt(kulfoldon elunk) aztmondjak, hogy az a legjobb ha kijon minden ami nem oda valo es hanyascsillapitot is csak a nagy meleg miatt kaptunk.

Az este lefekves elott kijott belole minden megint :( a hanyascsillapito ellenere es utana kb 30mili tapit evett meg meg kb 20-30mili teat ivott meg. Elotte ugynezett ki, hogy lefekves elott 270mili tapszert vacsizott es 2-3fele meg 240et evett. Ugyh ehez kepest eleg csekely mennyiseg :( igy se koltsem fel? Ha 2-3ig ennyivel van nem fog kiszaradni addigra?: tenyleg nem latom, hogy pisilne es nagyon aggodok :(

2019. jún. 29. 23:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a kutacsa mennyire záródott már, azt érdemes figyelni. Ha belapul, akkor jelezhet kiszáradást (legalábbis hallottam erről, ha nincs így, akkor elnézést kérek).
2019. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!