Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek a párja/férje nagyon...

Akinek a párja/férje nagyon túlparázta a terhességet, hogyan szerelte le?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok, de már az elejétől így megy és kezdek bekattanni. Előtte aktív életet éltem, jöttem-mentem a barátnőimmel, sportoltam. Most a férjem teljesen rám van szállva, minden másodpercemet ellenőrzi, egész nap csak fektetne az ágyban, még vizet sem engedne behozni. Tök jól vagyok amúgy, az egészségem is rendben van, még csak terhességi tüntetem sincs... Itt a nyár, mennék a csajokkal pár napra Balatonra, de a boltba is nagy harcok árán jutok el. Volt már valaki így? Hogy szereltétek le?
2019. jún. 30. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
azért vicces, hogy olyannal csinálsz gyereket, akivel ennyit nem tudsz megbeszélni
2019. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Fogtam magam, és mentem. Miért, mit tud csinálni? Lekötöz?
2019. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%
Nekem nem volt ennyire extrém eset, szerencsére, de a férjem sokkal izgulósabb volt, mint én. Azzal szereltem le, hogy rákerestem a neten mindenféle tudományos cikkekre, hogy mennyire jó a babának, ha az anyuka sportos, meg mozog, meg hogy a szüléshez is fittnek kell lenni, amúgy meg én ismerem a testem, higgye el, nem tennék semmi olyat a babának, ami nem jó. Ráadásul a nőgyógyászom is a füle hallatára mondta, hogy csak sportoljak nyugodtan, meg nem kell megvonnom szinte semmilyen kaját magamtól, és így együtt már rám bízta. Ha meg jelzed neki, amikor tényleg pihenned kell, akkor talán elhiszi, hogy nem csak "hősködsz", hanem tényleg érzed, mit csinálhatsz. Mindenesetre ne feküdj ágyban, ahogy ő szeretné, inkább érvelj kitartóan :) Sok sikert!
2019. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!