Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy jelentsem be a terhessége...

Hogy jelentsem be a terhességet a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Pozitiv lett a terhességi tesztem. Korhazban dolgozom. Igy nem szeretnék dolgozni.

A nőgyógyászom csak akkor adja ki 9es koddal a tappenzes papirt ha van szivhang. Az még nekem 3 hét lenne.

Viszont ha elmegyek simán tappenzre 3 hetre félek, hogy kirugnak. Mit tegyek így?


2019. márc. 19. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Miért nem szeretnél dolgozni?
2019. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Kerj szabadságot. Menj simán dolgozni. Menj el a háziorvoshoz és meséld el neki a problémádat.
2019. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Amilyen munkaerő hiány van az egészségügyben biztos nem rúgnak ki.
2019. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

1es.

Szerintem azért nem szeretne dolgozni mert 1 kórházban bármilyen tifuszt el lehet kapni.

Pld. MRSA és társai.

2019. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Korhazban dolgoztam diplomas apolokent a 34. hetig.

Neked miert derogal a munka ?

2019. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igy van. Nagyon sok fertőző beteg van. Emelgetni kell őket, tisztába tenni stb.

Emellett nekem is van eu problémám.

Sajnos a fonover az osztályon ahol dolgozom egy cseppet sem foglalkozik semmivel. Ezért tartok attól ha 3 hetig elmegyek tappenzre kirug.

Nem tudom hogy ilyenre van e lehetőség hogy ilyenkor bejelentem irasban a terhességet és utana megyek el tappenzre. Persze elmegyek nogyogyaszhoz is előtte, hogy lát e terhessegre utalo dolgot.

2019. márc. 19. 19:01
 7/15 A kérdező kommentje:
Olyanra meg nincsen lehetőség, hogy ezekből a munkafolyamatokbol kimaradjak mert magyon kevesen vagyunk.
2019. márc. 19. 19:02
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Én is eü-s vagyok, 25 hetes. Ha kórházban dolgozol, akkor másik osztályra is áttehetnek. Ha itt nem dolgozhatsz terhesen, akkor is van olyan munkakör amit csinálhatsz. Adminisztráció stb. Nem kell egyből kihúznod magad a munka alól, anélkül, hogy utána néznél a lehetőségeknek.
2019. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyen lehetőség nincsen. Csak ugy másik osztályra nem tudnak at tenni.

Egyébként a kérdésemre szeretnék választ kapni. Ahogy lesz szivhang rögtön kiir az orvosom, mivel hipertóniam van ami az előző terhességemnel is majdnem problémat okozott. Már ezért sem engedne dolgozni.

Engem ez erdekep, hogy ezt a három negy hetet milyen formában tudom megoldni.

Akkor meg masik fonover volt, akivel gond nélkül meg lehett beszélni mindent.

2019. márc. 19. 19:48
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
1 hét táppénz 2 hét szabi. Vagy fordítva. Nem hiszem, hogy kirúgnának.
2019. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!