Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Wundr felhasználótól ti is...

Wundr felhasználótól ti is kaptok folyamatosan privát üzenetet?

Figyelt kérdés
Az első kérdése hajnalban érkezett, hogy megszakításos módszerrel védekezik, ezzel kapcsolatban mi a véleményem, hogy elkerülje a terhességet, most pedig hirtelen szűz lett. Ilyenkor mit éreznek az emberek?
2019. jún. 30. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én többedszer kapom a megszakításos kérdést... letiltottam
2019. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon sokszor írt... Először bedőltem azt hittem komolyan gondolja...
2019. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Engem is ez bosszant, hülyének érzem magam, hogy próbálok segíteni, normális választ adni, ez a kötsög ember meg ezen vihorászik otthon.
2019. jún. 30. 23:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére engem nem talált be 😂 szeptemberig nyáriszünet..most tele lesz a gyakori kamu kérdésekkel és a lehetek e terhes? című rovatokkal..
2019. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer írt, nem válaszoltam. Ha folyton írsz neki, akkor persze, hogy irkál neked.
2019. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Írt


Írtam

Visszakérdezett

Válaszoltam

Azóta nem keresett



Remélem kamu


Vagy közvéleménykutatást tart h priviben is azt írjuk-e, amit itteni válaszban írunk

2019. júl. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ó, csak az egyike a sok perverznek. Tényleg most először kapsz privit?

Ez még egész szolid volt (megkaptam). Amikor képet küld az alfeléről, hogy "nagyon kicsi, ugye? Nem merek ismerkedni...", meg akik terhesekre izgulnak.. stb.

2019. júl. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszer kaptam, le is tiltottam. Amugy se szokásom privát üzenetre válaszolni. Anno volt itt olyan funkció, higy le lehetett teljesen tiltani, senki nem tudott akkor privátot írni. Kár hogy megszüntettek
2019. júl. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tobszor kaptam mar tolle de soha nem valaszoltam egybol torlom ha meg latom a nevet. El se olvasom mit akar
2019. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vàlasz nélkül töröltem a kérdést.
2019. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!