Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hogy jelentette be a...

Ki hogy jelentette be a főnöknek, hogy táppénzre megy a főnökének?

Figyelt kérdés

Szeretnék jövő héten táppénzre menni, 25 hetes terhes vagyok. Reggel 8-tól este 6ig dolgozom és már nagyon nehezen viselem az ülő munkát. Dagad a lábam, a csipőm szörnyen fáj, valamikor alig tudok fel állni. Délutánra a járásom is nagyon nehézkes, arról nem is beszélve hogy nyomódik a hasam az üléstől. 9en vagyunk egy irodában. A kollégák látszólag nagyon barátságosak, viszont nem tudom mit szólnának ha el mennék.

Mégis hogy jelentsem be, hogy na akkor ma voltam dokinál és hétfőtől táppénzre megyek mert nem bírok tovább?


2019. júl. 2. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Felhívtam a kórházból, hogy ömlik belőlem a vér.
2019. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Felhívod és megmondod a telefonba hogy egészségügyi okból táppénzre mész... csak így. Az rosszabb ha elkezdesz magyarázkodni.
2019. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Főnök, most jövök az orvostól, táppénzre vett. Valószínű, hogy ez már így is marad szülésig.


Ennyi

2019. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 hetes (sem) voltam. Telefonáltam neki reggel, hogy ne várjon 9kor értekezletre, mert bent fogtak a nőgyógyászaton.
2019. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!