Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor jelentette be a...

Ki mikor jelentette be a munkahelyén, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Hány hetesek voltatok mikor rászántátok magatokat arra hogy bejelentitek? Legyetek szívesek azt is odaírni, hogy milyen jellegű munkakörnél. mert pl.: egy fizikai munkánál gondolom viszonylag korán a terhelés miatt.

köszönöm



2018. nov. 5. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy pozitívat teszteltem azonnal. Nálunk tilos terhesen dolgozni. Fertőző betegekkel dolgoztam (AIDS, Hepatitis,)

Onnastol kezdve táppénzen voltam.

2018. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Irodai munka, de 10 hetesen bejelentettem, mert a következő héten 3 vizsgálatra is mennem kellett munkaidőben, és nem akartam bekamuzni mást, hogy hova megyek.

Meg úgy voltam vele, hogy ha elvetélek, akkor is nagy valószínűséggel megtudná a munkahely (eleve napi 9 órát ott ültem, simán történhetett volna a munkahelyen, meg nyilván utána táppénzre mentem volna).

Szóval nekem így volt kényelmes.

2018. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Irodai munka és a 12. héten.
2018. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyári munka, 6 hetesen, mikor az orvos is megállapította a terhességet. Könnyű fizikai (ülő) munka, de mivel elektronikai cég, így nem volt tanácsos maradni.
2018. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

13. héten.

Könnyű fizikai munka, egész napos jövés-menés.

2018. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A nem várt napján, mikor pozitívat teszteltem. Főnököm évek óta drukkolt, hogy végre sikerüljön. Irodai munka.
2018. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Káros, mérgező anyagokkal dolgoztam közepesen megterhelő munkát.

A pozitív teszt után mondtam el, azonnal táppénzre kerültem.

Nagyon jól fogadta a főnököm.

2018. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16. héten. Félállás, irodai munka, sokszor dolgozom otthonról, nem első baba lesz. Nem látszott még akkor semmi, nem volt értelme előbb bejelenteni. Mindenki nagyon örült.
2018. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A pozitív teszt után, mert nem dolgozhattam tovább abban a munkakörben (nehéz fizikai munka, sugárveszély).
2018. nov. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az első terhessègemnèl 6. héten, igazàból be se kellett jelenteni, mert mindenki làtta, hogy szinte folyamat hànyok.

A 2. terhességemnèl gyesen voltam, 9. héten szóltam nekik.

2018. nov. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!