Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek azt, hogy csak...

Ti nem érzitek azt, hogy csak a gazdag anyukak mutatjak meg az eletuket?

Figyelt kérdés

Azokhoz szol a kerdes akiket erdekel ez a dolog: anyukak instan, youtubon. Mindegyik full gazdag, legyen de engem már zavar.

Pelda:Dobó Ágit mikor megismertem albiban laktak, tok jó tippjei voltak. Tudtam vele azonosulni. Most 100 milliós ház, Dubai, range rover autó stb. Már nézhetetlen, mint valami luxuscsalad elete.. és ugyanígy a többi..


2019. júl. 2. 21:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Vekszi világa, ők nem gazdagok például és mégis vlogol
2019. júl. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem a problémádat. Ki akarná a tyúkszros udvart vagy egy icipici panelkonyhát nézegetni instán?
2019. júl. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

10-es, miért van szüksége bárkinek gyereknevelési tanács Dobó Ágitól? Ki ő, egy elismert gyerekorvos? Vagy szuperdada? Már bocs de aki annyira seggsötét hogy egy random vadidegen nő tanácsaira nevelje a gyerekét, annak nem is való.

Akit te 'Nazzizol' az meg fogd már fel hogy NEM LÉTEZIK! Egy kb. 15 éves kis szaros troll aki az erre fogékonyaknak kitalált egy karaktert de az istennek nem lehet kiirtani mert a vírus fajtád folyton eteti a trollt.

'Nazzi' nem szuperanya, de nem is anya, hanem egy rajtad szórakozó tini. Mondjuk ha te youtuber random nők tanácsára nevelsz gyereket mert jajdehasznos, meg sem lep hogy beszoptad a kitalált sztorit. Olvass kicsit, tanulj, művelődj, mert youtube anyucikon élni még elhinni minden netes szirszart nem épp dícséretes.

2019. júl. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Sikerült az igen okosaknak megtalálni a kérdést.. tudtok ti szöveget értelmezni??? Azokhoz szolt aki SZÍVESEN néznek ilyen tartalmat. Aki nem mit minositget itt mit keresték itt??? Bújjatok azt ami érdekel. Én se megyek az elektronika temakorbe mert nem érdekel!!!

Az volt a kerdes hogy van e hasonló anyukás tartalom ahol nem jelenik meg a rongyrázás? Kerek mindenkit hogy a kérdésre válaszoljon, különben jelenteni fogom.

2019. júl. 3. 09:18
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
Engem nem zavar, szépek a képei. Mindnyájan tudjuk viszont, hogy hiába a sok pénz, az élet azért úgysem fenékig tejfel, mindenhol vannak nehézségek.
2019. júl. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
92%

"Az volt a kerdes hogy van e hasonló anyukás tartalom ahol nem jelenik meg a rongyrázás?"



Nem, nem ez volt a kérdés. Úgyhogy mielőtt elkezdesz jelentgetni, olvasd már el, hogy mi írtál ki.

2019. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%
Jelentgethetsz, óvodás. Attól még egy irigy liba vagy aki azon vekeng a neten hogy más gazdag.
2019. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Miért mit kellene ilyen csatornákon mutatni? Ki hogy él putriban, és mit főzött 500 FT-ból, vagy mi?

Ha idegesít ne nézd.

Amúgy érdekes, amíg albérletben éltek addig kedvelted, szívesen nézted, de amint házba költöztek már fortyogsz az irigységtől. Te a való életben is ilyen csodásan viselkedhetsz az emberekkel.

2019. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!